لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

داشتن و نداشتن | نشر افق

نویسنده:
ارنست همینگوی

در کافه می‌خواست حقیقت را به فردی بگوید، اما انتوانست. کسی آن‌جا نبود و او روی چهارپایه‌ی بلند نشسته بود و می‌خواست به او بگوید، اما ممکن نبود. به محض این‌که آماده‌ی گفتن می‌شد به‌نظرش می‌آمد که فردی قبول نمی‌کند. شاید آن‌وقت‌ها کنار می‌آمد، اما حالا نه. البته شاید آن وقت‌ها هم کنار نمی‌آمد. وقتی به این فکر افتاد که ماجرا را به فردی بگوید تازه فهمید تا چه حد خطرناک است. با خود گفت می‌توانم همین‌جا بمانم و هیچ اتفاقی هم نیفتد. می‌توانم این‌جا بمانم و چند نوشیدنی بخورم و گرم بشوم و در آن شرکت نکنم. جز این‌که اسلحه‌ام در لنج است. اما هیچ‌کس نمی‌داند مال من است، به جز زنم. در یک سفر به کوبا آن را خریدم، آن وقت‌ها که جنس می‌آوردم. هیچ‌کس نمی‌داند اسلحه دارم. می‌توانم این‌جا بمانم و وارد ماجرا نشوم. اما زن و بچه‌ام چه بخورند؟ مخارج مری و دخترها از کجا تأمین شود؟ نه کشتی دارم، نه پول، نه تحصیلات. چه کاری از یک مرد یک دست ساخته است؟ تنها چیزی که دارم دل و جرئت سفرهای غیرقانونی است.

صفحه ۱۶۲

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دریا زمینی که روی آن ایستاده‌ایم را از ما می‌گیرد

دریا زمینی که روی آن ایستاده‌ایم را از ما می‌گیرد

ویرجینیا وولف Virginia Woolf یکی از مهم‌ترین داستان نویسان قرن ۲۰ و ۲۱ به شمار می‌آید. ویرجینیا وولف روز ۲۸ مارس ۱۹۴۱ پس از پایان رمان بین دو پرده‌ی نمایش آخرین نامه‌‌اش را نوشت و روی پیش‌بخاری اتاق نشیمن گذاشت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات افق
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ارنست همینگوی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی خجسته کیهان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..