× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

نویسندگان

نیك رابینسون

نیك رابینسون

نیک رابینسون سال 1957 در انگلستان متولد شد.او عضو افتخاری انجمن اوریگامی انگلیس است. در سال 2004 جایزه Sydney French Medal به او اهدا شد. او با موزه ویکتوریا و آلبرت ، گوگل ، روزنامه گاردین و ... همکاری می کند.

مطالعه بیشتر
فروغ فرخزاد

فروغ فرخزاد

فروغ فرخزاد سال 1313 در تهران به دنیا امد. آثار او به چندین زبان ترجمه شده است. "اسیر"، "عصیان"، "ایمان بیاوریم به آغاز فصل سرد"، "دیوار" و "تولدی دیگر" از تالیفات اوست.

مطالعه بیشتر
رولان توپور

رولان توپور

مارسل امه

مارسل امه

ارسل امه سال 1902 در فرانسه متولد شد. او رمان نویس ، نویسنده کودک ، نویسنده طنز ، فیلمنامه نویس و نمایشنامه نویس تئاتر بود. "خیابان بی نام"، "مادیان سبز"، "اورانوس" و "پرندگان ماه" از آثار اوست.

مطالعه بیشتر
یوستین گردر

یوستین گردر

جوستین گاردر سال 1952 در نروژ به دنیا امد.او نویسنده چندین رمان، داستان کوتاه و کتاب کودکان است. مشهورترین اثر وی رمان "دنیای سوفی" است که به 60 زبان ترجمه شده است. بیش از 40 میلیون نسخه در دست چاپ است.

مطالعه بیشتر
برتولت برشت

برتولت برشت

اوگن برتولد فردریش برشتسال 1898 در آلمان به دنیا امد. او تئاتر ، نمایشنامه نویس و شاعر بود. "زندگی گالیله"، "ننه دلاور"و "دایره گچی قفقازی" از مشهور ترین آثار اوست.

مطالعه بیشتر
نسیم وهابی

نسیم وهابی

نسم وهابی سال 1349 درتهران متولد شد.وی مدتی را به عنوان مترجم و معرف آثار ادبیات امروز ایران با نشریه فرانسوی «نوول روو فرانسز» همکاری کرد و هم اکنون در زمینه داده‌پردازی و اطلاع‌رسانی آمار کتاب فرانسه مشغول به فعالیت است. "خاطرات یک دروغ گو" از آثار اوست

مطالعه بیشتر
مارلو مورگان

مارلو مورگان

مارلو مورگان سال 1937 در آمریکا متولد شد.او بازنشسته مراقبت های بهداشتی است.کتاب "Mutant Message Down Under " به بیش از 20 زبان ترجمه شده و ده ها میلیون نسخه از آن در سراسر جهان فروش رفته است.

مطالعه بیشتر
جسی برایانت وایلدر

جسی برایانت وایلدر

ی برایانت وایلدر منتقد سابق سینما ، تئاتر است.اونویسنده کتابArt History For Dummies است.

مطالعه بیشتر
استیون جرارد

استیون جرارد

استیون جورج جرارد سال 1980 در انگلستان متولد شد.او کاپیتان سابق باشگاه لیورپول و تیم ملی انگلیس بود وهم اکنون به عنوان یک مدیر حرفه ای فوتبال فعالیت می کند.کتاب "داستان من " تالیف اوست.

مطالعه بیشتر
آرتور شوپنهاور

آرتور شوپنهاور

ژان تولی

ژان تولی

ژان تولی کاریکاتوریست، فیلمنامه نویس و رمان نویس فرانسوی زبان است. او علاوه بر فعالیت در زمینه تصویرسازی و ساخت فیلم، در زمینه نویسندگی و زندگی نامه نویسی هم فعالیت دارد و تاکنون 10 کتابی که توسط او نوشته شده است توانسته جوایز زیادی را کسب کند.

مطالعه بیشتر
سارا سالار

سارا سالار

سارا سالار سال۱۳۴۵ در زاهدان متولد شد.او نویسنده و بازیگر است. او برنده جایزه هوشنگ گلشیری برای کتاب " احتمالاً گم شده‌ام و هست یا نیست"شد.

مطالعه بیشتر
برتراند راسل

برتراند راسل

برتراند راسل سال 1872 در انگلستان متولد شد. او مورخ ، منتقد اجتماعی ، فعال سیاسی و برنده نوبل ادبی بود. وی در دانشگاه در زمینه فلسفه ، ریاضیات و منطق کار می کرد.

مطالعه بیشتر
صادق هدایت

صادق هدایت

صادق هدایت سال 1281 در تهران متولد شد.او نویسنده و مترجم بود. وی مدرن ترین نویسنده ایرانی است و کتاب هایش را در سبک رئالیسم اجتماعی می نوشت.رمان "بوف کور" که درخشان ترین اثر ادبیات معاصر است،از تالیفات اوست.

مطالعه بیشتر
اینیاتسیو سیلونه

اینیاتسیو سیلونه

اینیاتسیو سیلونه سال 1900 در ایتالیا متولد شد.او رهبر سیاسی، رمان نویس و داستان نویس بود. وی برای نوشتن رمان های ضد فاشیستی در زمان جنگ دوم مشهور شد."نان و شراب"، "مکتب دیکتاتورها"، "خروج اضطراری"، "فونتامارا" و"یک مشت تمشک" از آثار اوست.

مطالعه بیشتر
زهرا صالحی زاده

زهرا صالحی زاده

زهرا صالحی راد متولد سال 1362 است. او نویسنده و ویرایشگر رمان های فارسی است. کتاب دو جلدی "نبردهای تاریخ ساز"،"خونخواران تاریخ" و "خانم !فردا کوچ است " از جمله آثار اوست.

مطالعه بیشتر
هوشنگ گلشیری

هوشنگ گلشیری

صمد بهرنگی

صمد بهرنگی

فرشته میرهاشمی

فرشته میرهاشمی

فرشته میر هاشمی در سال 1329 متولد شد. او روانشناس، مشاور و مربی دوره های رشد شخصی و حرفه ای است.کتاب ساکن روان (تجربه رهایی بر اساس متد سدونا) از آثار اوست. .

مطالعه بیشتر
Some text some message..