لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

درباره آوانگارد

دربارۀ آوانگارد و راوی نگاه نو بودن

نوشتن توانایی بی­‌انتهای بشریت و ادبیات عجیب‌­ترین دستاورد این توانایی است. کتاب جلوه­‌گاه دیرینه آن و خواندن دریچه­‌ای به بی‌نهایت دانش. آوانگارد نیز راوی نگاه نو و پیوند دهنده تمام خواندنی‌­ها، نوشتنی‌­ها، خواننده­‌ها و نویسنده‌­ها است. در آوانگارد با نگاهی نو درباره کتاب­‌ها می‌خوانیم و از آن­ها یاد می­‌گیریم. آوانگارد کتابخانه‌­ای است که مقابل قفسه‌­های آن توقف می‌­کنیم و غرق در سطرها و متون کتاب، آنچه برای خواندن برگزیده­‌ایم را به خانه می­‌آوریم. از این رو است که آوانگارد در دو بخش کتابخانه و مجله فعال است و با اصلی‌­­ترین هدف خود یعنی ترویج کتاب­خوانی، به تولید محتوا در این زمینه اقدام می­‌کند.

چرا روایت با نگاه نو؟

کتاب‌­ها مثل فیلم‌­ها خیلی خوش­‌شانس هستند که آدم­‌های متفاوتی آن­ها را می­‌خوانند و سلیقه‌­های متفاوتی درباره آن­ها ساعت­‌ها حرف می‌­زنند. همین تکثر و تنوع است که ادبیات را به یک فهم مشترک تبدیل و آدم‌­ها را بهم نزدیک می­‌کند. ما آدم‌­ها به واسطه حرف زدن به یکدیگر نزدیک می‌شویم و چه چیز بهتر از گفتن درباره خواندنی‌­ها. آوانگارد نیز با این رویکرد درباره خواندنی­‌ها حرف می‌­زند و از آن­ کتاب­‌ها و نوشته­‌هایی می‌­گوید که فهم مشترک عمیق­‌تر و جذاب­تری را برای خوانندگان به وجود آورده‌­اند. بنابراین در بخش مجله آوانگارد در میان سطرهای کتاب‌­ها قدم می‌زنیم و روایت‌هایی از آن­ها را می­‌خوانیم که نو و متفاوت باشند.

چگونه با آوانگارد همراه شویم؟

دسترسی به آوانگارد ساده و رایگان است. کافی است به بخش مجله رجوع کنید و درباره کتاب­‌هایی که می­‌خواهید بخوانید یا کتاب­‌هایی که قصد خرید آن­ها را دارید، اطلاعاتی به دست آورید. حتی می‌توانید قسمت‌­هایی از نوشته را با دوستان­تان در شبکه‌­های اجتماعی به اشتراک گذاشته و به این ترتیب با آوانگارد در حوزه مسئولیت اجتماعی ترویج کتاب­خوانی همگام شوید.

چگونه کتاب مورد نظرمان را از آوانگارد سفارش دهیم؟

آوانگارد یک کتابفروشی نیست اما این امکان را برای خوانندگان مجله‌­اش فراهم کرده است که اگر تصمیم به تهیه یا هدیه دادن کتاب ها دارند، این خرید را به شیوه آوانگارد انجام دهند. کافی است در مرحله ابتدایی مشخصات کاربری خود را در آوانگارد ثبت کنید و بعد از قسمت کتابخانه یا مجله، با انتخاب کتاب مورد نظر، پاکت خریدتان را از یک کتاب با بسته بندی متفاوت پر کنید.

چگونه با آوانگارد همکاری کنیم؟

نوشتن درباره کتاب­‌ها سخت­‌ترین کار دنیاست چرا که پیش از ما یک فرد به نام  نویسنده وقت زیادی را صرف نگارشش کرده است. از طرفی نه فقط آن­هایی که درس ادبیات خوانده اند یا مطالعه تخصصی درباره آن دارند، بلکه هر فرد با توانایی نگارش، می‌­تواند چند خطی درباره کتابی که خوانده است روایت کند. اگر به فنون نگارش برای عام آگاهی دارید و با نگاه نو از کتاب­‌هایی که خوانده‌­اید می‌­نویسید، ما در آوانگارد میزبان نوشته­‌هایتان هستیم. کافی است مشخصات خود را همراه با یک نمونه متن به ایمیل آوانگارد بفرستید و منتظر بمانید تا با شما تماس گرفته شود


مجموعه‌ی آوانگارد با هدف ترویج کتاب‌خوانی در جامعه تأسیس شده است تا در توان خود به رشد فرهنگی جامعه یاری رساند. این مجموعه در راستای تامین هزینه‌های فعالیت‌های حرفه‌ای خود به فروش کتاب می‌پردازد. اگر علاقه‌مند به همکاری با ما هستید، می‌توانید از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی آوانگارد با ما در ارتباط باشید. این همکاری می‌تواند تولید محتوا باشد یا به اشتراک گذاشتن نظرات‌تان در ارتباط با فعالیت‌های ما. با سپاس مدیر مجموعه قوانین کاری در مجموعه‌ی آوانگارد ۱) کلیه‌ی یادداشت‌ها متعلق به این مجموعه است و هیچ فرد حقیقی‌ یا حقوقی نمی‌تواند ادعایی در مورد آن‌ها داشته باشد. ۲) در صورت بروز مشکل از سوی نویسنده برای مجموعه نام نویسنده به نویسنده‌ی مهمان تغییر خواهد کرد. (این اقدام شامل حال کسانی نمی‌شود که همکاری دوره‌ای داشته‌اند و بنابر تشخیص شخصی خود و دوستانه مجموعه را ترک کرده‌اند.)

Some text some message..