لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

یادداشت هایی از خانه مردگان

نویسنده:
فیودور داستایفسکی

در سرزمین‌های دوردستِ سیبری، در میان سبزدشت‌ها و کوه‌ها و جنگل‌های انبوه، گه‌گاه شهرهای کوچکی به چشم می‌خورند با هزار یا حداکثر دو هزار نفر جمعیت و خانه‌های چوبی بسیار محقر و دو کلیسا، یکی در شهر و دیگری در کنار گورستان. این شهرها به دهکده‌های زیبای اطراف مسکو بیش‌تر شبیه‌اند تا به شهر، و معمولاً حضور نیروهای پلیس محلی و کارآگاه‌ها و افسرانِ جزء در این شهرها بسیار چشمگیر است. در سیبری، با وجود سرما، همیشه بازار خدمات دولتی به‌شدت گرم است. ساکنان این ناحیه مردمانی ساده‌دل و متعصب‌اند و رسوم قدیمی و ثابتی دارند که در گذرِ سال‌ها جنبة قداست به‌خود گرفته‌اند. مأموران دولتی، که به‌حق طبقة نجیب‌زادگان سیبری را تشکیل می‌دهند، یا از بومیان و ساکنان دیرینة سیبری‌اند و یا از کسانی که با وسوسة دریافت حقوق بالا و حق مأموریتِ دوبرابر و سودای آینده، از روسیه، و بیش‌تر از شهرهای بزرگ، به این‌جا آمده‌اند. 

سرآغاز

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «نمی‌دانم چرا اما این دستمال را هیچ‌وقت به خانه نبرده بود»

«نمی‌دانم چرا اما این دستمال را هیچ‌وقت به خانه نبرده بود»

در دنیا فقط یک نفر بود که باید می‌دیدمش و در آغوش می‌گرفتمش. تنها مرکز زندگی من حالا در جایی دیگر بود و من بی‌خود و بی‌جهت خودم را سرگرم کرده بودم و به‌نظرم این خودفریبی هم گول زدن خودم بود و هم گول زدن او. حس پشیمانی و گناهی که بعد از مراسم نامزدی به سراغم آمده بود، حالا دیگر غیرقابل تحمل شده بود. من به افسون خیانت کرده بودم! من فقط باید به او فکر می‌کردم و باید بلافاصله او را پیدا می‌کردم و در کنارش می‌بودم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم فیودور داستایفسکی
مشاهده همه arrow icon



Some text some message..