× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ولگردان و داستان های دیگر

نویسنده:
ماکسیم گورکی

عقيده «رقیم» که امواج را به حد افراط ستایش می‌کند، در نظر من خنده‌آور و غیر قابل فهم نیست. منظرة اطراف، بسیار زنده، بسیار دلپذیر و بسیار طرب‌انگیز می‌باشد! دریا پرهیبت و آرام است. پنداری هر نفسی که می‌کشد حرارت روز را به سوی کوه‌ها، که هنوز سرد نشده‌اند، می‌فرستد. قدرت و حرارت شدید و غلیظی متراکم می‌کند در صفحه آبی تیره رنگ آسمان، در خلال نقوش زرین ستارگان، چیز مجلل و باشکوهی که روح را مجذوب و قوه متفکره را مشوش می‌کند، خوانده می‌شود: این مانند انتظار شیرین کشف و الهامی است.

همه چیز ساکت و آرام است. به‌نظر می‌رسد، پس از یک لحظه همه از سکون و آرامش خارج می‌شوند، و در آهنگ موزونی، که لطف و ملاحت آن وصف‌ناپذیر است، طنین‌انداز می‌گردند. آن موزیکی است که اسرار جهان را بازخواهد گفت. آنها را در نظر عقل، روشن و قابل فهم خواهد کرد. آنگاه مانند آتشی خیالی خاموش خواهد شد، و روح را با خود، به آن بالا، به لُجه تیره و آبی رنگ خواهد برد. نقوش متشنج ستارگان، از تلاقی با آن درخشان خواهند شد. آن آهنگ شگفت‌انگیز و معجزه‌آمیز کشف و الهام‌بخش خواهد بود.


افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

فهم ایده «نظم خیالی» برای انسان‌ها دشوار است چون مسلّم می‌دانند که دو نوع واقعیت داریم: واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی. در عالَمِ واقعیت عینی، وجود چیزها مستقل از باورها و احساسات ماست. مثلا نیروی جاذبه واقعیتی عینی است. مدت‌ها قبل از نیوتن وجود داشت و بر کسانی که به آن باور ندارند همان‌قدر تاثیر می‌گذارد که بر باورمندان به آن. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ماکسیم گورکی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..