× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نفرتی كه تو می كاری

نویسنده: انجی توماس

یکشنبه، پدر و مادرم، من و برادرانم را جایی بردند.

به‌نظر می‌آمد که مثل همیشه داریم به خانه دایی کارلوس می‌رویم تا این‌که از محله‌شان گذشتیم. پنج دقیقه بعد، تابلویی که با گل و بوته‌های رنگارنگ تزیین شده بود ورود ما را به محله بروک فالز خوش آمد گفت.

خانه‌های یک طبقه آجری با خیابان‌های تازه آسفالت شده پشت هم ردیف شده بودند. بچه‌های سیاهپوست و سفیدپوست همه داشتند در پیاده‌روها و حیاط‌ها بازی می‌کردند. درهای پارکینگ باز بود و کلی وسیله مثل دوچرخه و اسکوتر وسط حیاط‌ها رها شده بود. هیچ کس نگران دزدیده شدن وسایلش در وسط روز نبود.

یاد محله دایی کارلوس افتادم، اما این محله کمی متفاوت بود. یکی از تفاوت‌هایش این بود که دروازه‌ای آن را جدا نمی‌کرد، در نتیجه کسی بیرون یا داخل نمی‌ماند، اما باز هم مردم احساس امنیت می‌کردند. خانه‌ها کوچک‌تر، اما دنج‌تر بودند. مهم‌تر از همه، آدم‌های اینجا در مقایسه با محله دایی کارلوس بیشتر شبیه ما بودند.

قیمت: 32,000 تومان
پاکت خرید
نفرتی كه تو می كاری
نفرتی كه تو می كاری

مقالات پیشنهادی

 هجرت رفتن است

هجرت رفتن است

هجرت رفتن است، اما نه هر رفتنی. آن که هجرت می‌کند، همیشه دارد پشت سرش را نگاه می‌کند. به همین خاطر است که لغت هجرت، معنای دوری و فراق دارد. کسی که دور است، از انگارۀ مبداء خویش جدا نشده است و فاصله‌اش را هنوز با همان مبداء می‌سنجد. پس می‌شود گفت هجرت رفتن است اما دل و جان برکندن نیست. آن که هجرت می‌کند هرگز نتوانسته است از مبداء خود رها شود. خواه این مبداء، مبدائی مکانی باشد، خواه مبدائی مفهومی و نهادی. این دل در گروِ مبداء داشتن است که هجرت را از هم‌خانواده‌هایی مثل رحلت، کوچ و سفر متمایز می‌کند. آن که هجرت کرده پیوسته در «دور بودن» حضور دارد. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 یک پرونده کهنه

یک پرونده کهنه

27,500 تومان
 تسلی بخشی های فلسفه

تسلی بخشی های فلسفه

32,000 تومان
 چنین گفت زرتشت

چنین گفت زرتشت

38,000 تومان
 شاگرد قصاب

شاگرد قصاب

28,000 تومانSome text some message..