لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نشانه چهار (داستان های شرلوک هولمز)

نویسنده:
آرتور کانن دویل

دوشیزه مورستن با قدمهای محکم و آرامشی ظاهری وارد اتاق شد. بانوی جوان مو بوری بود، ریز نقش و ظریف؛ دستکش به دست داشت و خیلی با سلیقه لباس پوشیده بود. با این حال، در لباسش یک‌جور سادگی وجود داشت که نشان می‌داد از نظر مالی در مضیقه است. لباسِ کِرِم‌رنگِ مایل به خاکستری تیره‌ای بود بدون تزئینات و یراق‌دوزی، و کلاه کوچکی به همان رنگ تیره بر سر داشت که فقط ته‌رنگِ پرِ سفیدی در یک طرف آن رنگش را بازمی‌کرد. صورتش نه اجزای متناسبی داشت و نه ترکیبی زیبا، ولی حالت دلنشین و خوشایندی داشت، و چشمهای آبی درشتش بسیار نجیب و بااحساس بود. در تجربه‌ای که در برخورد با زنان داشته‌ام، که ملیتهای بسیار و سه قارة مختلف را در بر می‌گیرد، هیچ‌گاه چشمم به چهره‌ای نیفتاده است که چنین آشکار از سرشتی پاک و حساس خبر دهد. وقتی روی صندلی‌ای که شرلوک هولمز به او تعارف کرد نشست، دیدم که لبش لرزید، دستش به لرزه افتاد و همة نشانه‌های اضطراب شدید و رو به افزایش در او نمودار شد.

صفحه ۱۳

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 نگاهی از سر شانه

نگاهی از سر شانه

شخصیت اصلی داستان دختری با گوشواره‌ی مروارید، گری‌ یت خدمتکار ورمر است. دختر جوانی از طبقه‌ی فقیرهلند قرن هفده که برای اداره‌ی خانواده‌ی خود، مجبور به کار در خانه‌ی ورمر می‌شود. گریت، پدری پیر و نابینا دارد. نابینایی پدر او را در حفظ موقعیت اشیا متبحر کرده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات هرمس
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آرتور کانن دویل
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مژده دقیقی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..