لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

معنای زندگی | نشر میلکان

نویسنده:
آلن دو باتن

کار کشتگی

یکی از مطلوب ترین جنبه های کار این است که نیاز نیست تمام و کمال خودمان باشیم. در بیش‌تر کارها افراد ملزم به این‌اند که «حرفه‌ای» رفتار کنند؛ این یعنی قرار نیست تمام ویژگی های شخصیتی مان را بر ملا کنیم. هر چند ممکن است احساسات درونی مان را وسوسه کنند، می‌دانیم که باید آرام و خوددار باشیم، چیزی که بر خلاف آن‌چه به نظر می‌رسد محدودیت نیست.

صفحه 36

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

ما خانه‌ها، کوچه‌ها، خیابان‌ها و آدم‌های زیادی را ترک گفتیم، اما اگر جرات مرور خاطرات‌شان را داشته باشیم، لحظة پرتپشِ لرزش و ریزش دل را حتماً تجربه کرده‌ایم. لحظة سکوت پرهیاهویی که با تبانی ذهن سمج و دل ناماندگار پدید می‌آید و بس...بارها با خودمان گفتیم اگر دل هم مثل چشم در داشت، می‌بستیم یا اگر بلد بودیم، ذهن را از خاطره‌ها و حافظة بویایی را از تمام عطرهای گذشته خلاص می‌کردیم. اما بدون این‌ها تنهایی‌مان را چگونه پر می‌کردیم؟ بیشتر بخوان
 تکه تکه بخوانید. ما تکه تکه‌ایم

تکه تکه بخوانید. ما تکه تکه‌ایم

تکه‌هایی از یک کل منسجم مجموعه یادداشت‌های پونه مقیمی ـدرمانگر و روان‌شناس ـ است. یادداشت‌ها به تفکیک موضوعی در فصول جداگانه دسته‌بندی شده‌اند که البته به گفته‌ی نویسنده جدا از یک‌دیگر نیز معنادارند. موضوعات اصلی این یادداشت‌ها، زندگی، عشق، رابطه و دردها و رنج‌های آدمی است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات میلکان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آلن دو باتن
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی هما قناد
مشاهده همه arrow iconSome text some message..