لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجوس شمال

نویسنده:
آیزایا برلین

در بیشتر کتاب‌هایی که موضوع آنها تاریخ ادبیات آلمان و اروپاست، یا اسمی از هامان نیامده است یا اگر آمده باشد او را فقط یکی از الهام دهندگان نهضت ادبی آلمان، معروف بـه اشـتورم اوند درانگ طوفان و فشار، به حساب آورده‌اند. بعضی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نهضت این‌ها بود: اعتقاد به واگذاشـتـن خود به سوداها و احساس‌های خودجوش، بیزاری از قواعد، و شوق هنرمند بـه ابراز وجود و ابراز عقیده‌ی مهارگسیخته، چه در زندگی و چه در خلق آثار ـ تصورکردن شاعر و اندیشمند به صورت موجودی برتر، دستخوش عذاب‌هایی ناشناخته بر آدم‌های عادی، در جست‌وجوی فعلیت بخشیدن به خویشتن به شیوه‌ای منحصر به فرد، قهرآمیز و بدیع، و صرفاً تابع سوداها و خواستهای خود. این نظر تا حدودی درست است. هامان، که طرح یک پان شاخدار را بر بعضی از کارهای خـود می‌گذاشت و با این کار معاصران خود را تا اندازه‌ای به حیرت می‌انداخت، با نوشته‌های خود احتمالاً کمک کرد تا بعضی از معاصرانش به پرخاش علیه کلاسیسیسم و نظم تشویق شوند، و الحق هم بر ذخایر غیر عقلی قوای خلاق آدمی تأکید کرد. شاید او شوریدگی الهی را تشویق نکرده باشد، اما در قیاس با مدافعان نئوکلاسیسیسم، که او در میان آنها می‌زیست، با این نوع شوریده حالی مخالفت چندانی هم نکرد.

صفحه ۱۲۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دیگران را از روی کتاب‌های موردعلاقه‌شان بشناس!

دیگران را از روی کتاب‌های موردعلاقه‌شان بشناس!

جین‌‌ آستین در رمانش مکرراً افرادی را هجو می‌کند که عادات ادبی مذمومی دارند و خوانندگانش را با الگوی درستی از مطالعه آشنا می‌کند. شخصیت‌های رمان‌های جین آستین ارتباط نزدیکی با کتاب‌های مورد علاقه‌شان دارند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آیزایا برلین
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی رضا رضایی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..