لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

صداهای شب

نویسنده:
عایشه کولین

در حالی که در درونم غوغایی به پاست از پنجره بیرون را نگاه می‌کنم پشت آن، شیشه دیواری سفید وجود دارد که زمان را متوقف می‌کند. افق دیده نمی‌شود با دلتنگی از اینکه در مکانی بدون افق حبس شده ام می‌پرم بر روی کیف های روی هم تلنبار شده و سر جایم بر می گردم. به خاطر برفی که معمولاً می‌بارد و سفرها را خراب می کند، تقریباً دو ساعتی می‌شود که بر روی صندلی‌های ناراحت فرودگاه اسن بوا نشسته ام و پاهایم خواب رفته است از دری که به منظور ورود و خروج مسافران باز و بسته می‌شود سرما به داخل می دود و به درونم نفوذ می‌کند. از روی زمین سنگی رطوبت به پاهایم نفوذ می کند. مثل پرنده ای به گوشه ی صندلی پلاستیکی خزیدم از گرسنگی سرم گیج می‌رود حالت تهوع دارم و با صبری درویش وار انتظار می‌کشم.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «نمی‌دانم چرا اما این دستمال را هیچ‌وقت به خانه نبرده بود»

«نمی‌دانم چرا اما این دستمال را هیچ‌وقت به خانه نبرده بود»

در دنیا فقط یک نفر بود که باید می‌دیدمش و در آغوش می‌گرفتمش. تنها مرکز زندگی من حالا در جایی دیگر بود و من بی‌خود و بی‌جهت خودم را سرگرم کرده بودم و به‌نظرم این خودفریبی هم گول زدن خودم بود و هم گول زدن او. حس پشیمانی و گناهی که بعد از مراسم نامزدی به سراغم آمده بود، حالا دیگر غیرقابل تحمل شده بود. من به افسون خیانت کرده بودم! من فقط باید به او فکر می‌کردم و باید بلافاصله او را پیدا می‌کردم و در کنارش می‌بودم. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات پوینده
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مریم طباطبائیها
مشاهده همه arrow iconSome text some message..