لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

روز رهایی

نویسنده:
اینس کانیاتی

روز رهایی تا حدود زیادی بازاندیشی در سرگذشت خود نویسنده است. کانیاتی، که در سال ۲۰۰۷ از دنیا رفت، سال ۱۹۳۷ در شهر مونکلر دِژونه در منطقة لوته‌گارون به دنیا آمد. والدینش هر دو ایتالیایی بودند - پدرش اهل تِرویزو و مادرش اهل ویچِنزا. او هیچ‌وقت خودش را فرانسوی نمی‌دانست. در یکی از مصاحبه‌های بسیار نادر تلویزیونی‌اش، در سال ۱۹۸۹، هم‌زمان با انتشار آخرین کتابش پیپیسترل (نام گونه‌ای خفاش که در جنوب فرانسه زیاد است)، به زبان فرانسوی روانی با ته‌مایه‌ای ایتالیایی، به مجری برنامه می‌گوید که در کودکی‌اش، او و خانواده و همسایه‌های مهاجرشان، «این بداقبالی را داشتند که خارجی بودند و همواره غریبه محسوب می‌شدند». مجری می‌گوید: «ولی شما که فرانسوی هستید.» کانیاتی در جوابش می‌گوید: «نه.» تابعیت داشت اما شهروند به حساب نمی‌آمد. 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 احتمالا گم شده‌ام

احتمالا گم شده‌ام

کتاب احتمالا گم شده‌ام اولین اثر سارا سالار است. این رمان در سال 1387 توسط نشر چشمه منتشر شد و مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. سارا سالار برای این کتاب برنده‌ی جایزه‌ی هوشنگ گلشیری شد. احتمالا گم شده‌ام به زبان‌های مختلف، نظیر آلمانی، ایتالیایی و انگلیسی ترجمه شده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات بیدگل
مشاهده همه arrow iconSome text some message..