لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جنگل بزرگ

نویسنده:
ویلیام فاکنر

در اوایل سال ۱۹۵۵ انتشارات رندوم هاوس به فاکنر پیشنهاد کرد مجموعه ای از داستان‌هایش را که درباره ی شکار و طبیعت است گرد آورد تا از آنها مجموعه داستانی فراهم کنند جنگل بزرگ (Big Woods) پاسخ به این درخواست بود و بدینگونه شکل گرفت این اثر از چهار داستان فراهم آمده است: خرس بزرگان طایفه شکار خرس و مسابقه ی بامدادی جنگل بزرگ در ترجمه فارسی تغییرهایی پیدا کرده است. دو داستانش را که قبلاً ترجمه شده بودند نخواستم دوباره ترجمه و منتشر کنم. خرس را آقای صالح حسینی ترجمه کرده‌اند و این رمان کوتاه در مجموعه داستان برخیزای موسی به زندگی افتخار آمیز خود ادامه می‌دهد. داستان مسابقه ی بامدادی را هم من پیشتر ترجمه کرده ام که در مجموعه ی این یازده تا روزگار خوبی دارد و در کنار بقیه داستان‌های این کتاب ظاهراً خوش است و نخواستم مزاحمش شوم و جابه جایش کنم به جای این دو داستان حذفی سه داستان از فاکنر اضافه کردم که کاملاً برای مجموعه ی جنگل بزرگ مناسب‌اند و وقایع شان در کنار و یا در میان این جنگل میگذرند، جایی واقع در جفرسون یوکناپاتافا (سرزمین داستانی فاکنر).

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 همچون که دراز کشیده بودم و می‌مردم

همچون که دراز کشیده بودم و می‌مردم

گور به گور به گمان برخی، شاهکار سال‌های نویسندگی ویلیام فاکنر است. داستان مرگی که با توصیفات اعجاب انگیز فاکنر از سیاهی رها و به شاعرانگی بدل می‌شود. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات افق
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ویلیام فاکنر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی احمد اخوت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..