لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اطلس

نویسنده:
خورخه لوئیس بورخس

استانبول

کارتاژ دهشتناک‌ترین نمونه‌ی مثالی فرهنگی بدنام و رسوا است. ما قادر نیستیم درباره‌ی «این شهر» داوری کنیم. فلوبر، جز از دشمنان کینه‌ای کارتاژ، درباره‌ی آن مطلبی نتوانست گرد آورد. شاید بتوان گفت که درباره‌ی ترکیه هم وضعیتی مشابه کارتاژ دارد رخ می‌دهد. به ترکیه که فکر می‌کنیم کشوری بی‌رحم به یادمان می‌آید. این فکر در جنگ‌های صلیبی پا گرفت که بی‌رحم‌ترین جنگ در تمام تاریخ مکتوب است، جنگی که کمتر از بقیه‌ی جنگ ها آن را محکوم کرده‌اند. به ترکیه که فکر می‌کنیم به یاد نفرت مسیحیان می‌افتیم، نفرتی که احتمالاً از تنفر مسلمانان چیزی کم ندارد. غربیان می‌گویند در میان عثمانی‌ها ترک صاحب نامی وجود ندارد. تنها اسمی که همیشه در ذهن ماست سلطان سليمان محتشم است (و البته تا حدودی صلاح‌الدین ایوبی).

صفحه ۳۸

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 آن الفِ غیر منقول

آن الفِ غیر منقول

بورخس از ناممکن‌ها می‌گوید و برای ممکن جلوه دادن آن‌ها روایتی گزارش‌گونه را انتخاب می‌کند. او از نجوم و ریاضیات بهره می‌گیرد و افسانه‌های تاریخی را از تمامِ جهان احضار می‌کند تا به‌وسیله‌ی افسانه‌ها و نمادها به وصفِ اتفاقات بپردازد؛ اتفاقاتی که به خودیِ خود وصف‌ناشدنی به نظر می‌آیند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات گمان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم خورخه لوئیس بورخس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی احمد اخوت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..