لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم امروز شماره ۱۸

عبور از میدان مین
گفت‌وگو با ترانه علیدوستی از اعضای هیأت برگزیده «بیانیه هشتصد زن»

از همان نخستين موج‌های جنبش «MeToo» در آمریکا و اروپا و بالا گرفتن بحث تعرض جنسی و اخلاقی در محیط‌های سینمایی، ترکش‌های قضیه به سینمای ایران هم خورد و شعبه وطنی «من هم»، بر فضای کلی سینمای ایران سایه انداخت. پیش از آن هم تک و نوک روایتها و نقل‌هایی در بین اهل سینما رواج داشت و البته این مشکل یک عارضه اجتماعی است و فقط مخصوص سینما نیست. اما گسترش این جریان باعث شد در زمانی کوتاه، چندین روایت و نقل شفاهی درباره چهره‌های شناخته شده سینمای ایران در فضای مجازی هوا شود و کار به بحث‌های پیچیده موافقان و مخالفان در نکوهش اتهام زنی (از یک سو) و ادعای راستی آزمایی (از سوی جبهه مقابل) بکشد. اما بمب اصلی زمانی منفجر شد که یک راوی از سویه تاریک صحنه خارج شد و با اسم و هویت خودش به شرح تجربه شخصی‌اش پرداخت. چند ماه پیش افشاگری یکی از دستیاران کارگردان موجی را برانگیخت که منجر به انتشار بیانیه‌ای با امضای هشتصد زن شاغل و فعال در سینما و تئاتر ایران شد و در پی آن هیأتی پنج نفره از این جمع برای ریشه‌یابی قضیه و تهیه مقدمات تدوین آیین‌نامه‌ای برای مقابله با آزار جنسی در سینما و تئاتر انتخاب شد.

هوشنگ گلمکانی

صفحه ۴۲


مشاهده و خرید نسخه‌های مجله فیلم امروز

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 148
  • شماره: 18
  • سال انتشار: 1401
  • ماه انتشار: شهریور
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم امروز

مقالات پیشنهادی

 پاییز فصل آخر سال است

پاییز فصل آخر سال است

گوشی را که برداشتم، گفت: «سلام لیلا خانم. امیر صالحی هستم. شماره‌ی شما را از ساغر گرفته‌ام.» گفت دارند یک روزنامه‌ی جدید درمی‌آورند. گفت هر روز سه صفحه‌ی فرهنگی دارند. یک صفحه‌اش ظهر می‌رود برای چاپ، دو صفحه‌اش عصر، گفت اگر فرصت دارم و اگر دوست دارم، یکشنبه عصر سری به‌شان بزنم. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..