لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم امروز (۱۶)

الويس (باز لورمن)

الویس به سبک لورمن

از همان لحظه‌ای که لوگوی برادران وارنر در ابتدای فیلم، پوشیده با سنگ‌های رنگی و جواهر و پولک، بر پرده نقش می‌بندد، تماشاگر به دنیای رنگارنگ و پرجنب وجوش فیلم‌های باز لورمن پرتاب می‌شود. کارگردانی که فیلم‌هایی شلوغ و ماکسی مالیستی می‌سازد، در جنبه‌های بصری از «کم» و «ساده» بیزار است و همیشه صحنه‌های چشم گیر و فوق العاده خلق می‌کند. 

پس انتخاب لورمن برای کارگردانی فیلمی درباره الویس بسیار مناسب به نظر می‌رسد. فیلمی که سلطان موسیقی پاپ را با آن آرایش صورت و مو و لباس‌های پرزرق وبرق به تصویر می‌کشد و زندگی در دنیای هالیوود در دهه‌های ١٩٦٠ تا ۸۰ را نشان می‌دهد. فیلمی که انتظار می‌رود به شلوغی و رنگارنگی گتسبی بزرگ، فیلم پیشین لورمن، باشد؛ با همان میزان هیاهو و فراز و فرودهای دراماتیک و تصاویر خیره‌کننده، و این انتظار بدون شک برآورده می‌شود.

غزاله صدر

صفحه ۸۰


پرونده یک سریال
چیزهای عجیب

سریال درام، علمی خیالی و ترسناک چیزهای عجیب را برادران دافر برای نتفلیکس خلق کرده‌اند. فصل اول پانزدهم ژوییه ٢٠١٦ عرضه شد و فصل‌های دوم، سوم و چهارم به ترتیب در اکتبر ۲۰۱۷، ژوییه ۲۰۱۹ و ماه‌های مه و ژوییه ۲۰۲۲ عرضه شدند. در فوریه ۲۰۲۲ اعلام شد فصل پنجم سریال به عنوان آخرین فصل تولید خواهد شد.

برادران دافر برای خلق چیزهای عجیب ترکیبی از درامهای کارآگاهی و عناصر فراطبیعی را با برخی ویژگی‌های ژانرهای وحشت و علمی خیالی ترکیب کردند و حساسیت‌هایی کودکانه را هم به آن افزودند. به علاوه، آن‌ها با انتخاب دهه ۱۹۸۰ به عنوان رویدادگاه فیلم، سریال را مملو از ارجاع‌هایی به فرهنگ عامه آن دهه کردند. این در حالی بود که مضامین و جنبه‌هایی از کارگردانی را با الهام از آثار استیون اسپیلبرگ، جان کارپنتر، دیوید لینچ، استیون کینگ، وس کریون و اچ. پی. لاوکرفت سر و شکل دادند.

صفحه ۹۲

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 148
  • شماره: 16
  • سال انتشار: 1401
  • ماه انتشار: مرداد
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم امروز

مقالات پیشنهادی

 طلسم اودیسه هومر به هجرت مدام

طلسم اودیسه هومر به هجرت مدام

ادیسه داستانی است که در آن خانه و وطن عقوبت و پاداش است و قهرمان تا جایی قهرمان است که برای آن بجنگد؛ با انسان، با دریا، با خدا؛ حتی خانه‎ هایی را ویران کند و آتش زند. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..