× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

ناشر مجله بازخورد

‌ درباره‌ی مجله بازخورد

بازخورد
  • « بازخورد » دوماهنامه ای است مستقل ، غیرانتفاعی و غیرتجاری که با درآمد حاصل از تک فروشی و حق اشتراک و آگهی اداره می شود . هدف اصلی مجله « بازخورد » بررسی انتقادی مسائل حوزه فرهنگ و فناوری و ارتباطات و نیز حمایت از رسانه های مستقل و گردش آزاد اطلاعات است. « بازخورد » از منظر تحلیلی و نقادانه به حوزه های فناوری ارتباطات و اطلاعات ، دنیای دیجیتال ، روزنامه نگاری ، مطالعات فرهنگی و رسانه ، و علوم ارتباطات اجتماعی می پردازد - در کنار پرداختن به موضوعاتی مشابه در عرصه فلسفه و دانش و جامعه شناسی و ادبیات علمی تخیلی و سینما و رسانه های تصویری . نگاه « بازخورد » به فناوری ارتباطات نه بدبینانه است نه خوشبینانه ، و تأکید دارد در برابر دوقطبی رویکرد بدبینانه و خوشبینانه به فناوری باید از بدیلی جدید سخن گفت : دخالت مستقیم ارزش های دموکراتیک در فرایند طراحی فناوری، و نیز تغییر ارزش های دخیل در آن از طریق مشارکت عمومی.

مجلات

مجله بازخورد (۱۹)

50,000 تومان
Some text some message..