لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

ناشر مجله بازخورد

‌ مجله بازخورد

بازخورد
  • « بازخورد » دوماهنامه ای است مستقل ، غیرانتفاعی و غیرتجاری که با درآمد حاصل از تک فروشی و حق اشتراک و آگهی اداره می شود . هدف اصلی مجله « بازخورد » بررسی انتقادی مسائل حوزه فرهنگ و فناوری و ارتباطات و نیز حمایت از رسانه های مستقل و گردش آزاد اطلاعات است. « بازخورد » از منظر تحلیلی و نقادانه به حوزه های فناوری ارتباطات و اطلاعات ، دنیای دیجیتال ، روزنامه نگاری ، مطالعات فرهنگی و رسانه ، و علوم ارتباطات اجتماعی می پردازد - در کنار پرداختن به موضوعاتی مشابه در عرصه فلسفه و دانش و جامعه شناسی و ادبیات علمی تخیلی و سینما و رسانه های تصویری . نگاه « بازخورد » به فناوری ارتباطات نه بدبینانه است نه خوشبینانه ، و تأکید دارد در برابر دوقطبی رویکرد بدبینانه و خوشبینانه به فناوری باید از بدیلی جدید سخن گفت : دخالت مستقیم ارزش های دموکراتیک در فرایند طراحی فناوری، و نیز تغییر ارزش های دخیل در آن از طریق مشارکت عمومی.

مجلات

مجله بازخورد (۱۹)

50,000 تومان
Some text some message..