× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله تجربه (۲) (دوره جدید)

شعر شفیعی کدکنی بازتابنده‌ی فهم عارفانه و اخلاقی او از جهان هستی و تلاش برای بازآفرینی ظرفیت فرهنگ ایرانی است، از این روست که هم بر دل می‌نشیند و هم ذهن و زبان را به تکاپو وا می‌دارد. در حقیقت شعر او به مثابه یک «رسانه‌ی فرهنگی» در فرایندهای مختلف ارتباطی جامعـه ی کنونی عمل می‌کند. شفیعی در شعر بـه دنـبال بازخوانی و بازیابی «ساختار ساختارهایی» است که به فرهنگ و تمدن ایرانی در همه‌ی لایه‌ها و پهنه‌ها قدرت زایندگی داده است. به نظر او آنچه این فرهنگ و ساختار کلان آن را در دوران کهن برجستگی ویژه بخشیده است، «آزادی خرد» است که متاسفانه در دوران ما جای خود را به «حجیت ظن» داده و «گزاره‌های گمانی» را به جای «گزاره های منطقی» نشانده است. این دغدغه‌ی شفیعی رامی‌توان در گفتار متأملانه و منش معنادارش به خوبی دریافت؛ حافظه‌ی بی بدیل، زبان نافذ، نگاه مهربانانه و رفتار فروتنانه‌اش منظومه‌ای ارتباطی شکل می‌دهد که پیام نهایی آن خردورزی و درس آموزی از فرازها و فرودهای تاریخی است. در برابر شفیعی که می نشینی قدرت گفت وگو و ورود به جهانهای دانشی و تجربی او راه و این هنر گفت وگویی اوسـت که از شنونده ی سخن خود، گوینده‌ای حقیقت جو می‌سازد و هر شنیده و دیده‌ی تاریخی را به سبب و سندی برای بازشناسی زمینه‌های ازدست رفته‌ی فرهنگی و اجتماعی و سیاسی تبدیل می‌کند.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 144
  • شماره: 2 (دوره‌ی جدید)
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: آبان
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: تجربه

مقالات پیشنهادی

 جهان هولوگرافیک

جهان هولوگرافیک

اگر جهان ما تنها سایة بی‌رنگی از نظم  عمیق‌تری است، چه چیز دیگری در این میان پنهان مانده، یعنی در تار و پود ما پوشیده مانده است.  بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله تجربه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..