لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

گریزها

نویسنده:
اولگا توکارچوک

گریزها رمانی است درباره سفر در قرن بیست و یکم و کالبد آدمی، رمانی که از زندگی، مرگ، حرکت و سلوک حرف می‌زند. گریزها حکایت سفر به آفاق و انفس است، از جایجای جهان تا درون بدن انسان. از فیلیپ ورهين، کالبدشناس هلندی قرن هفدهم که پای خود را تشریح و اجزای آن را نقاشی کرد تا بردهای آفریقایی که در قرن هجدهم در دربار اتریش به مقام مهمی رسید و پس از مرگ جسدش را پر کردند و به نمایش گذاشتند. در قرن نوزدهم، قلب شوپن در سفر مخفیانه‌ای از پاریس به ورشو رفت و بالاخره در دوران معاصر، همسر و کودک مرد جوانی در سفری تفریحی به جزیره‌ای در کرواسی به نحو اسرارآمیزی ناپدید می‌شوند. اولگا توکارچوک، با نگاه عمیق و ظرافتی که خاص اوست، ما را از لایه سطحی مدرنیته فراتر می‌برد و متوجه گنه طبیعت بشر می‌کند. «زمین گرد است، پس بیایید بیش از حد خودمان را به جهت مقید نکنیم. برای کسی که اهل ناکجاست، هر حرکتی بازگشتی است، چراکه هیچ چیز مثل خالی بودن ما را به سوی خود نمی‌کشد.»

پشت جلد

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 باید که با پایِ برهنه از دوزخ عبور کنی

باید که با پایِ برهنه از دوزخ عبور کنی

«چنین دردی تصورکردنی نیست. تمام نمی‌شود. او را در چنگال استوار قدرت تمام‌نشدنی‌اش گرفته است و او فکر نمی‌کند زنده بماند. عمرش به پایان رسیده است. به‌زودی می‌رسد. امکان ندارد آدم چنین دردی داشته باشد و نمیرد.» بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات همان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اولگا توکارچوک
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فریبا ارجمند
مشاهده همه arrow iconSome text some message..