× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مردک کشور من کجاست؟

نویسنده: مایكل مور

چرا آنها از ما نفرت دارند؟ رهبرانمان می‌دانند چرا؛ آنها درست روز بعد از حمله یازده سپتامبر خطاب به ملت گفتند: «تروریست‌ها می‌خواهند جلو پروازمان را بگیرند. اما این ملت بزرگ از این شیاطین واهمه‌ای به دل راه نمی‌دهد!»

حالا، وقتی من می‌گویم که خطری از جانب ترویست‌ها تهدیدمان نمی‌کند، منظورم این نیست که تروریستی وجود ندارد و یا هیچ حادثه تروریستی رخ نخواهد داد، چه حال و چه در آینده. تروریست‌ها وجود دارند، آنها مرتکب اعمال شیطانی شده‌اند و متاسفانه، در آینده‌ای نه چندان دور، این اعمال را باز هم تکرار خواهند کرد؛ اطمینان دارم.

اما تنها حضور چند تروریست به این معنی نیست که ما در معرض خطر دایمی هستیم. با این حال، رهبرانمان وقتی از تروریست‌ها حرف می‌زنند، وانمود می‌کنند که میلیون‌ها نفر از آنها وجود دارند، که همه‌جا هستند و هرگز ما را تنها نمی‌گذارند. چین این را حالت طبیعی جدید خوانده، شرایطی که جزء زندگی دایمی آمریکایی‌ها خواهد بود؛ البته آنها امیدوارند که همین‌طور باشد.

آنها این عملیات را جنگ بر علیه تروریسم می‌خوانند. آیا شما هرگز برعلیه یک اسم می‌جنگید؟ جنگ‌ها اغلب در برابر کشورها، مذاهب و مردم است و هر زمان که جنگی بر علیه مواد مخدر و یا بر علیه فقر بوده، شکست خورده است.

صفحه 102


قیمت: 22,000 تومان
افزودن به پاکت خرید
مردک کشور من کجاست؟
مردک کشور من کجاست؟

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 پایان عصر قاجار

پایان عصر قاجار

22,000 تومان
 پیکار با سرنوشت

پیکار با سرنوشت

120,000 تومان
 کمونیسم رفت، ما ماندیم و حتی خندیدیم

کمونیسم رفت، ما ماندیم و حتی خندیدیم

38,000 تومان
 ارباب و بنده

ارباب و بنده

ناموجودSome text some message..