لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

عکاسان بزرگ جهان

نویسنده:
گروه نویسندگان
برایان کو

تاریخ عکاسی به همان اندازه که به مطالعه تحولات فنی این هنر می‌پردازد، اندیشه‌های زیبایی شناختی و هنری حاکم بر آن را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد. راه‌های متعددی که عکاسی در طول صد و پنجاه سال اخیر طی کرده است، حاصل تجربیات و نوآوری‌های شیمیایی، مکانیکی و فنی بوده است. کاربرد عملی عکاسی به واقع از ۱۸۳۹ آغاز شد، هنگامی که دو روش بسیار متفاوت برای ثبت تصاویر نوری با استفاده از راه‌های شیمیایی انتشار یافت. نخستین روشی که اختراع آن به اطلاع عموم رسيد ـ هرچند که جزئیات آن پس از روش کالوتایپ منتشر شد ـ ابداع لویی ژاک مانده داگر۲ (۱۸۵۱-۱۷۸۹) بود و منشأ آن، شیوه‌ای بود که ژوزف نیسفور نیپس (۱۸۳۳-۱۷۶۵) در سال‌های ۱۸۲۰ ابداع کرده بود. نیپس و داگر از ۱۸۲۹ تا ۱۸۳۳، یعنی تا زمان مرگ نیپس، مشترکاً کار می‌کردند و می‌کوشیدند تا اصلاحاتی در روش اولیه نیپس به انجام رسانند، چرا که در این روش، مدت زمانی که طی آن به صفحه‌های قلعی مومیا اندود در دوربین نور داده می‌شد، می‌توانست تا هشت ساعت به درازا کشد.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جهان اسطوره‌ها

جهان اسطوره‌ها

جلد اول جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اسطوره‌های یونانی، رومی، اسکاندیناوی، مصری و سلتی می‌پردازد. جلد دوم جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اساطیر بین‌النهرین، ایران، چین، آزتک و مایا و اینکا می‌پردازد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گروه نویسندگان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی پیروز سیار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..