× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سطوح زندگی

نویسنده: جولیان بارنز

و تو هرگز نمی‌توانی خودت را برای واقعیت تازه‌آی که در آن غوطه‌ور شده‌ای آماده کنی. کسی را می‌‌شناسم که فکر می‌کرد، یا امیدوار بود، ‌که بتواند. شوهرش سرطان داشت و مدت‌ها بود با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد؛ زن که می‌خواست واقع‌بین باشد پیشاپیش فهرستی برای مطالعه جست و متن‌های ادبی مرتبط با سوگواری را گردآوری کرد؛ اما وقتی آن لحظه فرا رسید هیچ فرقی به حالش نکرد. «آن لحظه»: احساس آن ماه‌های متمادی‌ای که در بررسی دقیق‌تر مشخص می‌شود که فقط روزهای متمادی بوده‌اند.

سال‌های سال، گاه‌وبی‌گاه یاد روایتی می‌افتادم که زن داستان‌نویسی در مورد مرگ شوهرش نقل کرده بود. خودش اقرار می‌کرد که در میان اندوه، صدای درونی ملایمی حقیقت را زمزمه می‌کرد: «من آزادم.» وقتی زمان خودم فرا رسید این روایت را به خاطر آوردم، از آن نجوای درونی می‌ترسیدم، شبیه خیانت بود؛ اما چنین صدایی، چنین کلماتی، نشنیدم. هیچ اندوهی ماهیت اندوه دیگر را روشن نمی‌کند.

صفحه 46

قیمت: 7,000 تومان
افزودن به پاکت خرید
سطوح زندگی
سطوح زندگی

مقالات پیشنهادی

 زمین بر پشت لاک پشت‌ها

زمین بر پشت لاک پشت‌ها

شاید با خودتون فکر کرده باشید که حل کردن یه معما باعث می‌شه اون موضوع براتون تموم شه و باعث می‌شه آسایش خاطر پیدا کنید، اما هیچ‌وقت این‌طوری نیست. حقیقت همیشه ناامیدکننده‌ست. تو گالری که داشتیم می‌چرخیدیم و دنبال مایکل می‌گشتیم، احساس نکردم به عروسک ماتریوشکای توپُر رسیدم. واقعاً هیچی درست نشده بود. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 هنر تاثیرگذاری

هنر تاثیرگذاری

13,000 تومان
 شیطان

شیطان

20,000 تومان
 کافه اروپا

کافه اروپا

29,000 تومان
 كافه ای به نام چرا

كافه ای به نام چرا

11,000 تومانSome text some message..