لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رویا و تاریخ؛ امریکا در دو قرن

نویسنده:
کلود ژولین

هر بار که ایالات متحده به پاکی و بی‌غل و غشی رؤیای آمریکایی وفادار می‌ماند و از آن تخطی نمی‌کند، جا دارد که گفته جرج واشنگتن را به کار و بگوییم که آرمان امریکا آرمان بشریت است. اما، همه آمریکاییان به این رؤیا وفادار نبودند و نیستند. از طرفی، مبارزات کسانی که در این راه جانبازی کرده‌اند چندان شناخته شده نیست تا بتوان آن مبارزات را در اینجا نقل کرد. و از طرف دیگر، آن‌هایی که در صددند که این رؤیا را ازبین ببرند و نابود کنند لحظه‌ای بی‌کار نمی‌نشینند و هیچ فرصتی را از دست نمی‌دهند تا خودشان را مدافعان آن معرفی کنند: به همین جهت، باید این مبارزه طبقاتی را، که تبلیغات همه جانبه‌ای سعی دارد تا آن را در تاریکی نگهدارد، از پرده ابهام بیرون کشید.

شاید، آن طور که لافایت می گفت، آن قدرهاهم ، سعادت بشریت به سعادت ملت امریکا بستگی نداشته باشد؛ اما، بدون تردید، به مقیاس وسیعی، سعادت بشریت به زیروبم پیکاری بستگی دارد که مدام بين مدافعان رؤیا و متجاوزان به آن جریان دارد: رؤیایی که در بیشتر موارد به آن خیانت شده است .

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 وجدان معذب زنو

وجدان معذب زنو

وجدان زنو روان و ساده است. هر داستان را سر راست تعریف می‌کند. اما با جلو‌ رفتن رمان، احساسات زنو همراه با موضوعات کتاب پیچیده می‌‌شود. پیچیدگی او را از پا در نمی‌آورد- اما بیش از پیش اطمینانی از معنا و درستی اعمالش ندارد تا جایی که به روانکاوش فکر می‌کند و به این نتیجه می‌رسد که تلاش دکتر برای درمان او اشتباه است و خاطره‌ها و تصاویری را می‌خواهد از ذهن زنو پاک کند که او آن‌ها را بسیار می‌ستاید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مرتضی کلانتریان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..