× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رقص خشم

نویسنده: هریت لرنر

وقتی الگوهای رابطه را بشناسیم، با تضادهای عجیبی روبه‌رو می‌شویم؛ از یک طرف، باید مسوولیت افکار، احساسات و رفتار خودمان را به عهده بگیریم و از طرف دیگر بدانیم که دیگران هم مسوول کارهای خودشان هستند. ولی باید بدانیم که واکنش ما در برابر دیگران تا  حد زیادی به واکنش آنها در برابرما بستگی دارد. ما نمی‌توانیم در الگوی رابطه تاثیر نگذاریم. وقتی درگیر دعوای دایره‌واری شدیم، دایره هنگامی از بین خواهد رفت که یکی از دو طرف مسوول تغییر نقش از آن دور شود.

قبول چنین مسوولیتی به این معنا نیست که موضع انتقاد از خود و حقیر شمردن خود را انتخاب کنیم. آموختن مشاهده و تغییر رفتار، روند عشق به خود است که در فضایی انتقادآمیز به وجود نخواهد آمد. چنین نگرشی، اغلب توانایی ما را در مشاهده الگوهای رابطه کاهش می‌دهد. حتی شاید قسمتی از بازی این باشد که بیاموزیم با هدفی آگاهانه رابطه‌مان را حفظ کنیم، یعنی در پایین الاکلنگ بنشینیم تا به دیگری احساس برتری بدهیم.

صفحه 142

قیمت: 20,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خداحافظ گاری کوپر

خداحافظ گاری کوپر

وقتی دیدید یواش یواش می‌خواهید دختری را برای همیشه در بغل داشته باشید بدانید که وقتش رسیده که جا خالی کنید! من درسی ندارم به شما بدم اما این را از من داشته باشید: عشق دروغ نیست، چیز وحشت آوری نیست! به خلاف آنچه می‌گویند به فیلم‌های ترسناک هم شباهت ندارد. حقیقت دارد قشنگ غرق‌تان می‌کند ...
 بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 پروژه شادی

پروژه شادی

35,000 تومان
 فرهنگ و زندگی روزمره

فرهنگ و زندگی روزمره

35,000 تومان
 تهوع

تهوع

45,000 تومان
 سرباز خوب

سرباز خوب

26,000 تومانSome text some message..