× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رقص خشم

نویسنده:
هریت لرنر

وقتی الگوهای رابطه را بشناسیم، با تضادهای عجیبی روبه‌رو می‌شویم؛ از یک طرف، باید مسوولیت افکار، احساسات و رفتار خودمان را به عهده بگیریم و از طرف دیگر بدانیم که دیگران هم مسوول کارهای خودشان هستند. ولی باید بدانیم که واکنش ما در برابر دیگران تا  حد زیادی به واکنش آنها در برابرما بستگی دارد. ما نمی‌توانیم در الگوی رابطه تاثیر نگذاریم. وقتی درگیر دعوای دایره‌واری شدیم، دایره هنگامی از بین خواهد رفت که یکی از دو طرف مسوول تغییر نقش از آن دور شود.

قبول چنین مسوولیتی به این معنا نیست که موضع انتقاد از خود و حقیر شمردن خود را انتخاب کنیم. آموختن مشاهده و تغییر رفتار، روند عشق به خود است که در فضایی انتقادآمیز به وجود نخواهد آمد. چنین نگرشی، اغلب توانایی ما را در مشاهده الگوهای رابطه کاهش می‌دهد. حتی شاید قسمتی از بازی این باشد که بیاموزیم با هدفی آگاهانه رابطه‌مان را حفظ کنیم، یعنی در پایین الاکلنگ بنشینیم تا به دیگری احساس برتری بدهیم.

صفحه 142

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عاشق شدن بدترین گناه است

عاشق شدن بدترین گناه است

زن های زیادی در زندگی ام بوده اند ،اما میترسم عاشق هیچ کدامشان نشده باشم.نه با شور و شعف.نه، شاید چنان که سرشت ایجاب می کند.از تصورش هم وحشت می کنم. وضع کنونی من _ باور کردنش هم عذابم میدهد _ نوعی مجازات طعنه آمیز است. یا این بود یا چیزی نبود جز اشتباهی بی پروا. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..