لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رقص خشم

نویسنده:
هریت لرنر

وقتی الگوهای رابطه را بشناسیم، با تضادهای عجیبی روبه‌رو می‌شویم؛ از یک طرف، باید مسوولیت افکار، احساسات و رفتار خودمان را به عهده بگیریم و از طرف دیگر بدانیم که دیگران هم مسوول کارهای خودشان هستند. ولی باید بدانیم که واکنش ما در برابر دیگران تا  حد زیادی به واکنش آنها در برابرما بستگی دارد. ما نمی‌توانیم در الگوی رابطه تاثیر نگذاریم. وقتی درگیر دعوای دایره‌واری شدیم، دایره هنگامی از بین خواهد رفت که یکی از دو طرف مسوول تغییر نقش از آن دور شود.

قبول چنین مسوولیتی به این معنا نیست که موضع انتقاد از خود و حقیر شمردن خود را انتخاب کنیم. آموختن مشاهده و تغییر رفتار، روند عشق به خود است که در فضایی انتقادآمیز به وجود نخواهد آمد. چنین نگرشی، اغلب توانایی ما را در مشاهده الگوهای رابطه کاهش می‌دهد. حتی شاید قسمتی از بازی این باشد که بیاموزیم با هدفی آگاهانه رابطه‌مان را حفظ کنیم، یعنی در پایین الاکلنگ بنشینیم تا به دیگری احساس برتری بدهیم.

صفحه 142

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 احتیاط کنید سرتان به لوستر نخورد

احتیاط کنید سرتان به لوستر نخورد

مرد، او را خیلی تنها گذاشته بود. شب‌ها و روزهای بی‌شماری را تک و تنها در این خانه دورافتاده سپری کرده بود. مرد همیشه با دوستانش بود و طوری با او برخورد می‌کرد که انگار وجود ندارد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..