لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

درباره سینما

نویسنده:
گابریل گارسیا ماركز

در ۱۹۶۸ پس از انتشار ترجمه ایتالیایی صد سال تنهایی، هنگام ورود به خانه یکی از دوستانم، به گابریل گارسیا مارکز برخوردم که از آن جا بیرون می‌رفت. برخوردمان فقط یک لحظه طول کشید. آن روزها موهای فرفری اش یکدست مشکی بود. پس از آن، زندگی‌ام با خواندن آثار او و ترجمه بعضی از آنها سرشار از زیبایی شد. داستان غم انگیز و باورنکردنی ارندیرای ساده دل و مادربزرگ سنگدلش، صد سال تنهایی، چشم‌های سگ آبی رنگ، عشق در زمان وبا، دوازده داستان سرگردان، یادداشت‌های پنج ساله، برای سخنرانی نیامده‌ام، نوشته‌های کرانه‌ای، از اروپا و آمریکای لاتین و اکنون هم با این نقدهای سینمایی تحت عنوان درباره سینما. کاش امروز باز می‌توانستم او را با آن موهای فرفری فلفل نمکی‌اش ببینم تا شخصاً به او بگویم چقدر سپاسگزارش هستم.

بهمن فرزانه

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پیشنهاد نویسندگان بزرگ؛ صد سال تنهایی

پیشنهاد نویسندگان بزرگ؛ صد سال تنهایی

صد سال تنهایی، اثر ماندگار گابریل گارسیا مارکز، نویسندۀ کلمبیایی است. مارکز این کتاب را در سال ۱۹۶۷ و در آرژانتین منتشر کرد و در همان اولین چاپ، تمام ۸۰۰۰ نسخه‌اش به فروش رفت. صد سال تنهایی روایت شش نسل از خانوادۀ بوئندیا است، نسلی که محکوم به صد سال تنهایی هستند. به اعتقاد بسیاری این کتاب اوج سبک رئالیسم جادویی است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گابریل گارسیا ماركز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی بهمن فرزانه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..