لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بیگانه | نشر مرکز

نویسنده:
آلبر کامو

به نظر خیلی خسته می‌آمد.  لحظه‌ای ساکت ماند، در حالی که ماشین تحریر که گفتگوی ما را دنبال می‌کرد، ‌آخرین جملات را می‌‌نوشت. بعد با دقت مرا نگاه کرد و کمی با اندوه و نجوا کرد: «هرگز روحی به این بی‌احساسی مثل روح شما ندیده‌ام. مجرمانی که پیش من می آیند همیشه در مقابل این تصویر رنج گریه می‌کنند.» خواستم در جواب بگویم که دقیقا به خاطر آن است که مجرم‌اند. اما فکر کردم من هم مثل آنها هستم. با این فکر کنار نمی‌آمدم. بالاخره بازپرس بلند شد، انگار می‌خواست به من بفهماند که بازجویی تمام شده است. فقط با حالتی خسته از من پرسید آیا از عملم پشیمان هستم. فکری کردم و گفتم بیشتر از اینکه واقعا پشیمان باشم نوعی ناراحتی حس می‌کنم. حس کردم مرا درک نکرد. آن روز اتفاق بیشتری نیفتاد. 


افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زنی با ذهن اسرار آمیز

زنی با ذهن اسرار آمیز

 جی کی رولینگ کیست؟ در سال 1990 ایده‌ی نوشتن معروف‌ترین داستان جی کی رولینگ، یعنی هری پاتر به ذهن او خطور کرد. در آن زمان هرگز فکر نمی‌کرد این داستان بتواند زندگی او را زیر و رو کند و تبدیل به یکی از پرمخاطب‌ترین کتاب‌های جهان شود.رولینگ در ایستگاه نشسته و منتظر قطار بود؛ در همان دقایق، ایده‌ی اولیه‌ی کتاب هری پاتر به ذهنش خطور کرد؛ او منتظر بود تا سریع به خانه برسد و ایده‌اش را یادداشت کند. البته در آن زمان نوشتن جدی این داستان را شروع نکرد و تا مدت‌ها فقط ایدۀ آن را در ذهن داشت.در همان ‌سال مادرش از دنیا رفت و غمی عمیق بر جان نویسنده‌ی جوان نشست. او بعدها این غم را در داستانش به نوعی جای داده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات مرکز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آلبر کامو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی لیلی گلستان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..