لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اصل گرایی (اصل را بچسبید و فرع را رها کنید)

نویسنده:
گرگ مک کیون

بهترین تکه‌ی پیتزا در بروکلین

در تصمیم‌های بزرگ زندگی، اعمال معیارهای سخت‌گیرانه‌تر کمک می‌کند از موتور جست‌وجوی پیشرفته‌ی مغزمان بهتر کار بکشیم. این موضوع به تفاوت جست‌وجو کردن «رستوران خوب در نیویورک» و «بهترین تکه‌ی پیتزا در مرکز ، شهر بروکلین» در گوگل شبیه است. اگر «فرصت شغلی خوب» را جست‌وجو کنیم، مغزمان صفحات را با توجه امتیازشان کاوش و بررسی خواهد کرد. در عوض، چرا جست‌وجوی پیشرفته‌ای نکنیم و سه سؤال زیر را نپرسیم: «چرا به‌شدت مشتاق این کارم؟» و «چه کاری از استعدادم بهره می‌بره؟» و «چه چیزی نیاز مهمی رو در جهان برآورده می‌کنه؟» مسلماً، صفحات بسیاری برای دیدن وجود نخواهد داشت، ولی این هدف تمرین است، دنبال انبوه کارهای خوب نیستیم. می‌خواهیم فقط یک کار انجام دهیم که در آن بتوانیم بیشترین اثربخشی را داشته باشیم.

صفحه ۱۰۵

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دستیابی به موفقیت با جادوی اعجاب‌انگیز محتوا

دستیابی به موفقیت با جادوی اعجاب‌انگیز محتوا

نشر آموخته کتاب خلق محتوا، خلق مشتری نوشته‌ی جو پولیتزی و نیوت برت را با ترجمه‌ی سعید زرگریان در سال ۱۳۹۸ منتشر کرد. این اثر اصول اولیه‌ی بازاریابی محتوایی را به مخاطبان می‌آموزد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات آموخته
مشاهده همه arrow iconSome text some message..