لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

بوسه‌هایی برای بابا

معرفی کتاب بوسه‌هایی برای بابا نوشته‌ی فرانسس واتس

تهمینه حدادی

دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱

shorter-link Save Story
تصویر کتاب بوسه هایی برای بابا از دیوید لگ

وقت خوابیدن است اما خرس کوچولو بداخلاقی می‌کند. بابا خرسی می‌گوید: « یک بوس گنده به من می‌دهی؟» بچه خرس می‌گوید: « نه! بوس به بابا نه.». داستان ما داستان یک خرس خیلی خیلی کوچک است که بدخواب شده است و موقع خواب بداخلاقی می‌کند. حالا وقت آن است که پدر وارد عمل شود و با رفتارهایی فرزند خود را آرام کند تا جایی که فرزندش به خواب آرام برود. مهربانی با کودکِ، در آغوش کشیدن او و بازی راهکاری است که باباخرسه انتخاب می‌کند. درواقع می‌توان گفت هدف دوم این کتاب پرداختن به رابطه پدر و فرزند است. بابا خرسه در طول این داستان با بچه خرس درباره موضوعات مختل او بچه خرس را با صحبت از مدل بوسه‌های گوناگون جانوران دیگر یکی از صحبت‌های بابا خرسه است. او در طول داستان بچه‌اش را حمام می‌کند؛ با او مسواک می‌زند؛ او را آماده خواب می‌کند و به رختخواب می‌فرستد. در نهایت خرس کوچولو یک بغل و بوس خرسی، به بابا می‌دهد و به خواب می‌رود.

همانطور که گفته شد خواب تنها یکی از موضوعات این کتاب است. رفتار پدر با فرزند یک الگوی رفتاری گسترده‌تر است که در تمام طول روز و شب می‌تواند مورد استفاده والدین قرار بگیرد. والدینی که ناگهان با یک بچه بدخلق و بداخلاق روبرو می‌شوند و نمی‌دانند شیوه آرام‌سازی کودک و نزدیک شدن به او چیست.

یکی از نکات مهم این کتاب تصویرسازی‌های دوست‌داشتنی و قابل فهم آن است که احساس بین پدر و فرزند را به سادگی بیان‌ می‌کند. تصاویر این کتاب مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گفته است. خوب است بدانید این کتاب برنده جایزه‌ی متن شورای کتاب کودک استرالیا در سال ۲۰۰۶ و برگزیده‌ی متن “بوکس آلایوگریت رید” بوده است.

تصویرگر کتاب بوسه هایی برای بابا دیوید لگ
تصاویر کتاب بوسه‌هایی برای بابا، تصویرگر: دیوید لگ

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مطالب پیشنهادی

کتاب های پیشنهادی

لوته و همتایش

لوته و همتایش

اریش کستنر ,
20,000 تومان
تماشاخانه ی کوچک هانا آرنت

تماشاخانه ی کوچک هانا آرنت

ماریون کلار ,
38,000 تومان
نامه های خط خطی

نامه های خط خطی

عرفان نظرآهاری ,
10,000 تومان
شهر اشباح

شهر اشباح

ویکتوریا شواب ,
34,000 تومان
خروس زری پیرهن زری

خروس زری پیرهن زری

احمد شاملو ,
25,000 تومان
Some text some message..