لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله کاروان (۲۷) غزاله علیزاده

داستان نویس نام‌آور معاصر
غزاله علیزاده

غزاله علیزاده در سال ۱۳۲۵ در مشهد به دنیا آمد و در سال ۱۳۷۵ خود را کشت. از علیزاده مجموعه داستان‌های کوتاه «سفر ناگذشتنی» و رمان‌های کوتاه «بعد از تابستان» و «دو منظره» به ترتیب در سال‌های ۱۳۵۵، ۱۳۵۶، ۱۳۶۳ منتشر شده است. و «خانه‌ادریسی‌ها » و «چهارراه» را در سال ۱۳۷۱، ۱۳۷۳ انتشار داد و در سال ۱۳۷۸ رمان «شب‌های تهران» منتشر شد. 

مجموعه داستان های «سفر ناگذشتنی» شامل سه داستان کوتاه و بلند است و هر سه داستان کیفیتی تمثیلی و نمادین دارند، یعنی حالت‌های ذهنی را با کمک نماد نشان می‌دهد، چون این حالت های ذهنی را نمی‌توان با زبان صریح و واقع گرایانه بیان کرد.

جمال میرصادقی

صفحه ۴۴


در جستجوی واقعیت
«دادرسی»

دادرسی قصه‌ای بلند و پرحادثه است و از جهاتی به خلاصه رمان یا فیلمنامه‌ای شباهت دارد. تخیل نویسنده، یک قصه نوعی پلیسی - سیاسی ساخته است که می‌توان آن را بازتابی از ادبیات سیاه، خواه در نمایش، خواه در نوشته، در یک شکل تجربه شده ایرانی انگاشت . با این همه اهتمام غزاله علیزاده در بررسی دقایق حرکات و انگیزه‌های آدم‌ها، رنگ آمیزی ویژه‌ای که گه‌گاه سردترین بارقه‌ها و فرو‌خورده‌ترین نفس‌ها را جلوه می‌دهد، اثر را به شکل یک داستان امروزی درمی‌آورد. از همان آغاز، با خصوصیات سرهنگ «معز» آشنا می‌شویم.

محمدعلی سپانلو

صفحه ۸۴

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


سعدی
۱۴۰۰/۰۷/۱۸
سلام لطفا مجله تجارت فردا را به کیوسک اضافه کنید حداقل یک شماره بنده خریدار همیشگی خواهم بود با تشکر - سعدی آموزگار
  • تعداد صفحات: 155
  • شماره: 27
  • سال انتشار: 1400
  • دوره نشر: فصلنامه
  • فصل انتشار: تابستان
  • ناشر: کاروان

مقالات پیشنهادی

 عاشق شدن بدترین گناه است

عاشق شدن بدترین گناه است

زن های زیادی در زندگی ام بوده اند ،اما میترسم عاشق هیچ کدامشان نشده باشم.نه با شور و شعف.نه، شاید چنان که سرشت ایجاب می کند.از تصورش هم وحشت می کنم. وضع کنونی من _ باور کردنش هم عذابم میدهد _ نوعی مجازات طعنه آمیز است. یا این بود یا چیزی نبود جز اشتباهی بی پروا. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله کاروان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..