لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله معمار (۱۲۷)

خانه معماریوسف شریعت زاده

شاید برای کمتر معماری این فرصت مغتنم فراهم آید که بتواند به خصوصی‌ترین فضای طراحی شده معمار بزرگی چون یوسف شریعت زاده دسترسی بیابد، از نزدیک با فضای زندگی او و خانواده‌اش آشنا شود، در پهنه داشته باشد، قدم بزند و روی مبلی بنشیند، در فضای داخلی دقیق شود، عکس ها و تابلوهای آویخته بر دیوارش را تماشا کند و گوشه‌هایی از هنر او را در خلق محیطی برای عزیزترین وابستگانش تجربه کند. هنگامی که به لطف و همت دکتر مریم شریعت زاده از وابستگان ایشان و هم دانشکده‌ای عزیزم با علی شریعت زاده فرزند این معمار نامی آشنا شدم و شرایطی مهیا شد که دیگر ساکنان مجموعه مسکونی زیبایی که او ساخته، راضی به بازدید از آن شدند، خوشحال بودم که بالاخره در پی چند نوبت اصرار و تقاضا، به آرزوی دوران دانشجوییام برای دیدار از این ساختمان و ورود به آن رسیدم. به گمانم تنها معماران و هنرمندانی که با ویژگی‌های معماری دهه‌های ۳۰ و ۴۰ خورشیدی آشنا هستند، در برخورد با این مجموعه خواهند توانست تفاوت آن را با خیل بناهای متداول و بیشمار به درستی تشخیص دهند، که اگر چنین باشد با توقفی طولانی در برابر این اثر و تماشای آن، همراه خواهد شد.

بابک زیرک
صفحه ۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 82
  • شماره: 127
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: خرداد و تیر
  • دوره نشر: دوماهنامه
  • ناشر: معمار

مقالات پیشنهادی

 ماشین تحریر عجیب

ماشین تحریر عجیب

به‌دنبال خرید یک ماشین تحریر قدیمی نبود. نه به چیزی نیاز داشت و نه مایملک بیشتری می‌خواست – نو، کارکرده، آنتیک – هیچ نمی‌خواست. عهد کرده بود برای پشت‌سر گذاشتن ناکامی‌های اخیرش، شیوه زندگی صرفه‌جو و بی‌تجملی را پیش بگیرد؛ در کمال کمینه‌گرایی، طوری که تمام زندگی‌اش در اتومبیلش جا شود. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله معمار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..