× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله معمار (۱۲۷)

خانه معماریوسف شریعت زاده

شاید برای کمتر معماری این فرصت مغتنم فراهم آید که بتواند به خصوصی‌ترین فضای طراحی شده معمار بزرگی چون یوسف شریعت زاده دسترسی بیابد، از نزدیک با فضای زندگی او و خانواده‌اش آشنا شود، در پهنه داشته باشد، قدم بزند و روی مبلی بنشیند، در فضای داخلی دقیق شود، عکس ها و تابلوهای آویخته بر دیوارش را تماشا کند و گوشه‌هایی از هنر او را در خلق محیطی برای عزیزترین وابستگانش تجربه کند. هنگامی که به لطف و همت دکتر مریم شریعت زاده از وابستگان ایشان و هم دانشکده‌ای عزیزم با علی شریعت زاده فرزند این معمار نامی آشنا شدم و شرایطی مهیا شد که دیگر ساکنان مجموعه مسکونی زیبایی که او ساخته، راضی به بازدید از آن شدند، خوشحال بودم که بالاخره در پی چند نوبت اصرار و تقاضا، به آرزوی دوران دانشجوییام برای دیدار از این ساختمان و ورود به آن رسیدم. به گمانم تنها معماران و هنرمندانی که با ویژگی‌های معماری دهه‌های ۳۰ و ۴۰ خورشیدی آشنا هستند، در برخورد با این مجموعه خواهند توانست تفاوت آن را با خیل بناهای متداول و بیشمار به درستی تشخیص دهند، که اگر چنین باشد با توقفی طولانی در برابر این اثر و تماشای آن، همراه خواهد شد.

بابک زیرک
صفحه ۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 82
  • شماره: 127
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: خرداد و تیر
  • دوره نشر: دوماهنامه
  • ناشر: معمار

مقالات پیشنهادی

 رویای تبت

رویای تبت

شیوا! بلند شو که گند زدی. همیشه من گند می‌زنم، ایندفعه نوبت توست. کی باور می‌کرد شیوای متین و معقول این کار را بکندو یک لحظه انگار همه زیر فلاش دوربین خشکمان زد. حالا می‌فهمم که همه یک جور تعجب نمی‌کنند. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله معمار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..