لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم امروز (۱۲)

فیل اومد آب بخوره افتاد و دندونش شکست

عید پارسال قرار بود با چند نفر از دوستان‌مان برویم سفر. از دوماه قبل بلیت و هتل گرفته بودیم که ارزان‌تر باشـد. دو سال بی‌وقفه کار کرده بودم و به یک سفر که فقط بخورم و بخوابم احتیاج داشتم. دوست قدیمی‌ام محمود، یک هفته قبل از عید رنگ زد و برای تولدش که ٢٦ اسفند بود دعوتمان کرد. به محمود گفتم: «من از خدامه بیام ولی ما بیست و هشتم مسافریم.» محمود گفت: «بیست وهشتم چی کار داره به بیست وششم؟» گفتم: «آخه کارو بارهام مونده.» محمود گفت: «چهار روز داری میری مسافرت، چی کار داری مگه؟ پارسال هم تولد من نیومدی.» راست می‌گفت. پارسال هم شب عید سر کار بودم و تولدش نرفته بودم. گفتم: «نمی‌شه تولدت را بعد عید بگیری که با خیال راحت بیایم؟ » محمود گفت: «خفه شو، همه میان، فقط تویی که همیشه از این اطوارها داری.» بعد گفت: «تولدی که بیست روز بعد تولد بگیرن که دیگه تولد نیست، ادای تولده. اون جوری مهمونی و شمع و کیک و هدیه همه‌اش مسخره می‌شه، چون همه میدونن تولد گذشته و رفته، چیزی هم که گذشت و رفت دیگه رفته، مثل مرده که دیگه زنده نمی شه.»

سروش صحت

صفحه ۲۸

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


کاربر مهمان
۱۴۰۱/۰۱/۱۱
سلم عید شما مبارک - در سال جدید آرزو دارم پایدار باشید لطفا مجلات فیلم امروز شماره 12 و فیلم کاو شماره 11 را ر کیوسک بزارید تا با سایر مجلات درخواستی یکجا خرید شوند سپاس آموزگار
  • تعداد صفحات: 162
  • شماره: 12
  • سال انتشار: 1401
  • ماه انتشار: فروردین
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم امروز

مقالات پیشنهادی

 هجرت یک روزه ادیسه

هجرت یک روزه ادیسه

بر خلاف اُدیسه، قهرمانِ اصلیِ رمان اولیس نه تنها بالاتر از خواننده نیست بلکه ممکن است از بسیاری جهات پایین‎تر نیز به نظر برسد. این قهرمانِ غریب با نامِ «لئوپولد بلوم»، یکی از شهروندان عادی دوبلین در آستانه‎ی قرن بیستم است. مردی یهودی، میانسال و کارمند که دارای شغلی عادی است. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم امروز
مشاهده همه arrow icon



Some text some message..