لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم امروز (۷)

شخصیت رحیم سلطانی در «قهرمان» چه گونه ساخته می‌شود وبه اخلاق صغیر «نه» می‌گوید
به نام پدر، پسر و زن

«کلام آخر، آقایان محترم، هیچ کاری نکردن بهتر است! لختی آگاهانه بهتر است! بنابراین، زنده باد زیرزمین! درست است که گفتم به بشر طبیعی با نهایت تلخی غبطه می‌خورم، با این حال باز نمی‌خواهم در چنین حال و روزی که می‌بینمش جای او باشم. (با این حال دست از غبطه خوردن به او برنخواهم داشت. نه، نه، زیرزمین به هر شکل سود بیشتری دارد!) آن جاست که دست کم می‌توان... آه! اما این جا هـم دارم دروغ می‌گویم! دروغ، چون خودم می‌دانم، مثل دو دوتا، که آن چه بهتر است. هرگز زیرزمین نیست بلکه چیزی متفاوت است، دربست متفاوت، که تشنه آنم اما نمی‌توانم بیابمش! لعنت به زیرزمین!»

فئودور داستایوفسکی

احوالات رحيم سـلطانی در قهرمان اصغر فرهادی نمایانگر یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌هایی‌ست که او ساخته. مردی برآمده از دل محافظه کاری و در عین حال بی‌رحمی بخش مهمی از جامعه ایرانی و البته با ریشه‌هایی عمیق در برخی شخصیت‌های داستایفسکی مانند پرنس میشین ابله و راوی یادداشت‌های زیرزمینی. دو شخصیت متفاوت نویسنده روس که هر کدام آن‌ها درگیر مسأله حقارت هستند. حقارتی که در این جا بیش از آن که اخلاقی باشد به چگالی وجودشان بازمی گردد.

مهدی یزدانی خرم

صفحه ۲۲


محسن تنابنده هم از جمله بازیگرانی است که ، مثل سایر بازیگران "قهرمان"، برای نخستین بار در اثری از اصغر فرهادی بازی کرده است. در این گفت و گو، از تجربه تنابنده در کار با فرهادی و دستاوردهایش برای او پرسیده ایم. 

صفحه ۴۰

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


سعدی
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
سلام لطفا چنانچه برایتان مقدور است مجلات فیلم کاو از شماره 1 تا 7 را یکشماره برای خرید اینجانب در قسمت کیوسک بگذارید بسیار سپاسگزارم - سعدی آموزگار
  • تعداد صفحات: 160
  • شماره: 7
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: آذر
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم امروز

مقالات پیشنهادی

 سلوک

سلوک

 پس من چه میزان حرف زده‌ام و حرف می‌زنم و حرف می‌زنم بی‌آن‌که دیگری – یا خودم حتی – صدای نفس‌هایم را بشنود و بشنوم؟ حالا باز هم سکوت و سکوت و سکوت. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..