× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله تجارت فردا (۴۲۴)

خودرو ارزان در رویای عصرگاهی
آیا می توان به تغییر شرایط خریداران در بازار خودرو امیدوار بود؟

روزگاری است که خودرو از سفره ایرانی‌ها پریده و خبری از بازگشتش به آشیانه نیسـت. طرحی در مجلس تصویب شده که تلاش دارد با تغییر شرایط بازی، به جای تولیدکنندگان جانب مصرف کنندگان را بگیرد. اقدامی بی‌سابقه که بی‌ارتباط با جهت گیری‌های دولت سیزدهم و وزیر جدید صمت نیسـت از آنجا که خودرو در ایران امروز به کالایی عمومی (نه به معنی دقیق و علمی کلمه) تبدیل شده و انتفاع کاهش قیمت آن به نفع عده بسیار کثیری است، واردات مهمترین ابزاری است که در این سیاست تدارک دیده شده تا سیاستگذار را به مقصود خود برساند. چنین ایده‌ای البته ابهاماتی دارد. ابهاماتی که نسبت مستقیمی با طراحان و تدوین کنندگان سیاست و فشار ذی‌نفعان دارد. بنابراین هر چقدر این طرح در مجاری اداری و تقنینی بیشتر مورد بررسی قرار گیرد، احتمالا حجم آن‌ها کاهش خواهد یافت. فعلا بخش‌های متعددی از دستگاه سیاستگذاری کشور از مجلس و کمیسیون‌های تخصصی تا مرکز پژوهش‌های مجلس، شورای نگهبان، بخش‌های ناظر مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای رقابت و وزارت صمت در حال چکش کاری و آچارکشی طرح موسوم به «آزادسازی واردات خودرو» هستند تا با نشاندن دستور کار و نیت و خواست خود در دل طرح، بهترین شکل ممکن از سیاست را از نظر خود به اجرا برسانند.

محمدحسین شاوردی

صفحه ۵۲

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 100
  • شماره: 424
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: مهر
  • دوره نشر: هفته‌نامه
  • ناشر: تجارت فردا

مقالات پیشنهادی

 فروغ فرخزاد

فروغ فرخزاد

چه كسی ﮔﻔﺘﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﻃﻼﺳﺖ؟ من مزه مزه اش کردم...زمان عین الکل است ...ثانیه ثانیه میسوزاند و می رود در عمق وجودت مست مست که شدیچشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشتهو تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمر... بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله تجارت فردا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..