لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

گلبرگ بلند دریا

نویسنده:
ایزابل آلنده

گلبرگ بلند دریا سفری است طولانی به قلب آمریکای لاتین در دوره‌ای تب‌آلود از تاریخ جهان که هستی و مرگ میلیون‌ها انسان را رقم زد. این رمان تکوین تدریجی ساختاری سیاسی و گرایشی جهانی را در دوره‌ی ظهور دیکتاتوری‌های نظامی و دولت‌های عوام‌گرا نشان می‌دهد که در آن صدای شکستن استخوان‌های انسان آرمان‌گرای قرن بیستم با همه‌ی آمال، حسرت‌ها و دغدغه‌هایش شنیده می‌شود. 

ایزابل آلنده از نگاه یک خانواده‌ی تبعیدی اهل کاتالونیا دوره‌ی پرالتهاب جنگ داخلی اسپانیا، جنگ دوم و جنگ سرد را به تصویر می‌کشد و جهان داستان را از قاب بسته‌ی کشوری دورافتاده و استعمارزده در آمریکای جنوبی به دنیای مدرن امروز و تحولات آن پیوند می‌زند. 

حضور مشاهیری چون پابلو نرودا و سالوادور آلنده به‌عنوان شخصیت‌های فرعی داستان و به کار گرفتن جزئیات دقیق در توصیف مکانها که برگرفته از تجربیات شخصی نویسنده در وطن و تبعید است، شکلی بدیع و مستندگونه به رمان بخشیده و بر جذابیت اثر افزوده است.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شیرازیِ بی‌نام

شیرازیِ بی‌نام

سیمین دانشوردر سال 1328، با رساله‌ای تحت عنوانِ « علم‌الجمال و جمال در ادبیات فارسی تا قرن هفتم » ابتدا به راهنماییِ فاطمه سیاح و پس از فوتِ او زیر نظر استاد فروزانفر، به کسب درجه‌ی دکتری در رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی نائل شد. « از استادانِ دانشور در دانشکده‌ی ادبیات می‌توان از فروزانفر، بهار، بهمنیار، نصر‌الله فلسفی، فاضل تونی و ... نام برد. در این میان، فاطمه سیاح برای دانشور جایگاه ممتازی دارد و با احترام خاصی از او یاد می‌کند و او را مشوّقِ اصلی خود در داستان‌نویسی می‌داند.»[6] سه سال بعد، دانشور با بورس تحصیلی به دانشگاه استنفورد ایالات متحده رفت و دوره‌ی فوق‌دکتری خود را در رشته‌ی زیبایی‌شناسی گذراند. یک سال بعد به ایران بازگشت و به تدریس در هنرستان هنرهای زیبا مشغول شد.  بیشتر بخوان
 فمنیسم یعنی زن‌ها هم آدم‌اند

فمنیسم یعنی زن‌ها هم آدم‌اند

کتاب زنان زندگی ام نوشته ایزابل آلنده از خاطرات و فعالیت‌های تاثیرگذارش در طول 79 سال زندگی‌اش می‌گوید. بیشتر بخوان
 زمستان ناجوانمرد

زمستان ناجوانمرد

زمستان 62 قصه­‌ی عشقی‌ست که در دل تاریخِ جنگ ایران و عراق، در شهر اهواز ماندگار می‌شود... بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ایزابل آلنده
مشاهده همه arrow iconSome text some message..