لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

کلارا و خورشید | نشر چشمه

نویسنده:
کازوئو ایشی گورو

نو که بودیم من و رزا جای مان وسط فروشگاه، سمت «میز مجله‌ها» بود که بیشتر از نصف ویترین را می‌شد از آنجا دید. این طوری می‌توانستیم بیرون فروشگاه را تماشا کنیم کارمندهایی که با عجله رد می‌شدند، تاکسی‌ها، دونده‌ها، توریست‌ها، «مرد گدا» و سگش، پایین ساختمان آرپی او. وقتی بیش تر جا افتادیم، «مدیر» به ما اجازه داد که راه بیفتیم و تا پشت ویترین برویم، و آن وقت بود که بلندی ساختمان آرپی او دست مان آمد. اگر خودمان را به موقع می‌رساندیم، «خورشید» را هم می‌دیدیم که حین گشت وگذارش از بالای ساختمان‌های سمت ما به نوک ساختمان آرپی او می‌رسید.

وقت‌هایی که این طوری فرصت دیدن خورشید را داشتم، صورتم را می‌بردم جلو تا هر چه بیشتر خوراکی‌های او را جذب کنم، و اگر رزا پیشم بود به او هم می‌گفتم همین کار را بکند. پس از یکی دو دقیقه، باید سرجای مان بر می‌گشتیم. آن اوایل، همه اش نگران بودیم که مبادا بعدش ضعیف و ضعیف‌تر بشویم، چون که از وسط فروشگاه معمولاً خورشید را نمی‌شد دید. «ای اف رکس پسـر»، که آن روزها پیش مان می‌ایستاد، به ما می‌گفت جای نگرانی نیست، چون هر جا که باشیم خورشید یک جوری خودش را به ما می‌رساند. یک بار به کف پوش فروشگاه اشاره کرد و گفت «نقش های خورشید رونگاه کنید! اگه نگرانید، کافیه لمسش کنید تا باز جون بگیرید.»

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سرگردان و لغزان، بر دامان امواج سراسر آبی

سرگردان و لغزان، بر دامان امواج سراسر آبی

هنرمندی از جهان شناور دومین کتاب کازوئو ایشی‌ گورو است که پس از انتشارش در سال 1986 توانست توجه‌های زیادی را به خود جلب کند و برنده‌ی جایزه‌ی وایت‌برِد شود. دوران پس از جنگ جهانی دوم، دوران تغییرات اساسی در فرهنگ و سیاست تاریخ ژاپن است. شکست فاجعه‌بار ژاپن در جنگ، موجب پدید آمدن اختلاف نظر گسترده میان نسل جدید و قدیمی‌تر شد؛ نسل جوان ژاپن عقیده داشت که بی‌مسئولیتی و میهن‌پرستی افراطی نسل قبل کشور را به زوال و سقوط کشانده و تنها راه پیشرفت، آشتی با جهان و گسترش روابط بین‌المللی مخصوصا با آمریکا است؛ عقیده‌ای که با باور امپریالیست‌های ژاپن در تضاد بود.  بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم کازوئو ایشی گورو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی امیرمهدی حقیقت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..