× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

کلارا و خورشید

نویسنده:
کازوئو ایشی گورو

نو که بودیم من و رزا جای مان وسط فروشگاه، سمت «میز مجله‌ها» بود که بیشتر از نصف ویترین را می‌شد از آنجا دید. این طوری می‌توانستیم بیرون فروشگاه را تماشا کنیم کارمندهایی که با عجله رد می‌شدند، تاکسی‌ها، دونده‌ها، توریست‌ها، «مرد گدا» و سگش، پایین ساختمان آرپی او. وقتی بیش تر جا افتادیم، «مدیر» به ما اجازه داد که راه بیفتیم و تا پشت ویترین برویم، و آن وقت بود که بلندی ساختمان آرپی او دست مان آمد. اگر خودمان را به موقع می‌رساندیم، «خورشید» را هم می‌دیدیم که حین گشت وگذارش از بالای ساختمان‌های سمت ما به نوک ساختمان آرپی او می‌رسید.

وقت‌هایی که این طوری فرصت دیدن خورشید را داشتم، صورتم را می‌بردم جلو تا هر چه بیشتر خوراکی‌های او را جذب کنم، و اگر رزا پیشم بود به او هم می‌گفتم همین کار را بکند. پس از یکی دو دقیقه، باید سرجای مان بر می‌گشتیم. آن اوایل، همه اش نگران بودیم که مبادا بعدش ضعیف و ضعیف‌تر بشویم، چون که از وسط فروشگاه معمولاً خورشید را نمی‌شد دید. «ای اف رکس پسـر»، که آن روزها پیش مان می‌ایستاد، به ما می‌گفت جای نگرانی نیست، چون هر جا که باشیم خورشید یک جوری خودش را به ما می‌رساند. یک بار به کف پوش فروشگاه اشاره کرد و گفت «نقش های خورشید رونگاه کنید! اگه نگرانید، کافیه لمسش کنید تا باز جون بگیرید.»

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ما همه انسان‌های تنهایی هستیم، ولی تو فرق می‌کنی

ما همه انسان‌های تنهایی هستیم، ولی تو فرق می‌کنی

« سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش » در نگاه اول کتاب ساده‌ای به‌نظر می‌آید؛ یکی از آن رمان‌های کلاسیک و خوشخوان که می‌توانید آن را یک‌ نفس بخوانید و برای ثانیه‌ای زمین نگذارید؛ اما با گذشت زمان، هرقدر که بیشتر به آن فکر ‌کنید، تکه‌های تازه‌تری از پازل را کشف خواهید ‌کرد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم کازوئو ایشی گورو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی امیرمهدی حقیقت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..