لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

واقعیت درمانی

نویسنده:
ویلیام گلسر

در سال‌های اخیر اهمیت رابطه شخصی و انسانی در آموزش و پرورش نادیده گرفته شده است و بیش‌تر برای روش‌ها، آزمون‌های عینی و طبقه‌بندی دانش‌آموزان اهمیت قائل می‌شوند. متاسفانه معلمان (تا حدی تحت‌تاثیر روان‌پزشکی سنتی) روش همدلی و رابطه عاطفی با دانش‌آموزان را یاد نمی‌گیرند، بلکه فقط به صورت ناظری بی‌طرف با موضوع دانش‌آموز برخورد می‌کنند. برعکس، من با مثال آموزش نشان می‌دهدم که یاد دادن و یاد گرفتن باید به صورت تجربه‌ای کاملا شخصی برای دانش‌‌آموز درآید. مثلا، معلم باید همیشه هنگام رهنمود به کودک به او خطاب کند: «من از تو می‌خواهم چنین و چنان کنی» و هرگز نباید بگوید: «ما باید چنین و چنان کنیم» یا «تو باید چنین و چنان کنی.» توانایی کودک برای یک زندگی کامیاب و خشنود به یک رشته همدلی‌ها یا رابطه عاطفی شخصی با افراد مسوولیت‌پذیر بستگی دارد و مهم‌ترین افراد برای ایجاد این رابطه با دانش‌آموز، معلمان هستند.

صفحه 340

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 غم‌هایت را در آغوش بگیر

غم‌هایت را در آغوش بگیر

تله شادمانی پرتیراژترین کتاب چاپ‌شده در حوزه‌‌ی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد، جدیدترین رویکرد روان‌شناسی، است که در آن دستورالعملی مفصل و متفاوت برای رسیدن به شادمانی حقیقی ارائه می‌کند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات سایه سخن
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ویلیام گلسر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی علی صاحبی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..