لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هیچکاک در قاب

نویسنده:
بهرام بیضایی

بیضائی: من خواهش کردم اعلام کنند این جلسه‌ی گفتگوست نه سخنرانی، چون نه من سخنران هستم و نه شما کم در زندگی سخنرانی شنیده‌اید. به من گفته شد که شما حدود بیست فیلم هیچکاک را در این دو سه ماه گذشته دیده‌اید. متأسفانه فرصتی پیش نیامد و فیلم‌ها به دستم نرسید که من هم آنها را ببینم، و بنابراین در ارجاع به فیلم‌ها امیدوارم حافظه به دادم برسد. خب، شما می‌خواهید من راجع به چی صحبت کنم؟ همهمه [ نفهميدم ـ مفهوم سينما؟ همهمه ] من راجع به هرچه شما بخواهید حرف می زنم، تا جایی که بلد باشم؛ جایی هم که بلد نباشم میگویم بلد نیستم. خب؟ پس برگردم به اولین چیزی که شنیدم؛ راجع به مفهوم سينما. خیال میکنم این بحث آنقدر کلی و آنقدر طولانی و آنقدر بی‌در و پیکر است که همه‌ی جلسه‌ی ما را خواهد گرفت؛ به اضافه‌ی این که آنقدر ساده و بدیهی است که احتیاج به بحث ندارد. اگر در طول صد سال گذشته معلوم نشده مفهوم سینما چیست در این جلسه هم معلوم نخواهد شد.

صفحه ۱۳

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 کسی که تصویری ندارد، نمایشنامه‌ای هم ندارد

کسی که تصویری ندارد، نمایشنامه‌ای هم ندارد

آن‌ها سه تن‌اند که می‌میرند؛ یکی برای ظلمش، یکی برای مکرش و یکی برای عدالتش! ولی نه، حالا پس از قرن‌ها می‌دانیم واقعاً چه شد. در عمل ظالم و مکار جان به در بردند و تنها سومی بود که فرقش شکافت... بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات روشنگران و مطالعات زنان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم بهرام بیضایی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..