لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای سفارش‌های بالغ بر تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال برای بسته‌های کمتر از 600 گرم، ۱۵۰۰۰ تومان و برای بسته‌های بالای ۶۰۰ گرم، ۲۳۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
  • باتوجه به تعطیلات رسمی، سفارش‌هایی که از 12 اردیبهشت ماه ثبت می‌شوند، 17 اردیبهشت ماه 1401 تحویل پست خواهند شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هیچکاکی که نمی شناسید!

نویسنده:
سیدنی گاتلیب

هیچکاک علاوه بر گفتگوهای کوتاه و بلند بسیاری که داشته، به صورت پراکنده مقالات، یادداشت‌ها، گفتارها و داستان‌هایی نیز نوشته است که از قضا تعداد آن‌ها اندک هم نیست. سیدنی گالتیب برای ارائه تصاویری تازه و بکر از جنبه‌های مختلف سینمای هیچکاک به سراغ این منابع مکتوب اما پراکنده در دل مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها رفته است. باید توجه داشت که گردآوری این مطالب، بررسی، دسته‌بندی و در نهایت استفادۀ فکرشده از آن‌ها، برخلاف تصور رایج (نسبت به کتاب‌های گردآوری‌شده) کار بسیار دشواری است؛ به‌خصوص که گردآورنده کتاب حاضر با رویکردی از پیش طراحی‌شده دست به گزینش بهترین و کارآمدترین آن‌ها زده و درنهایت به شکلی جهت‌دار آن‌ها را تدوین و تنظیم کرده است.
کاری که سیدنی گاتلیب در این کتاب انجام داده نمونه‌ای مثال‌زدنی و موفق از اثری است که بر پایه جمع‌آوری مطالب یک (یا چند) نویسنده انجام می‌شود. او در واقع به شیوه‌ای پژوهشگرانه و در قامت یک مؤلف به این پروژه سامان داده است؛ نه صرفاً یک گردآورنده که مقالات را با ترتیب زمانی پشت هم ردیف می‌کند.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات هرمس
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سیدنی گاتلیب
مشاهده همه arrow iconSome text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر