لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

همزاد | نشر ماهی

نویسنده:
فیودور داستایفسکی

چیزی به ساعت هشت صبح نمانده بود که مشاور رسمی٬ یاکوف پتروویچ گالیادکین٬ از خوابی طولانی بیدار شد. دهن‌دره‌ای کرد و اندکی خود را کش و واکش داد و سرانجام چشم‌هایش را کاملاً باز کرد. اما یکی دو دقیقه‌ای همچنان بی‌حرکت در بستر ماند. انگاری هنوز به‌يقین نمی‌دانست که بیدار شده است یا همچنان در خواب است٬ و آنچه اکنون در اطرافش می‌گذرد واقعیت است با دنباله‌ی خواب‌های پریشانش. اما به‌زودی حواس آقای گالیادکین تأثرات عادی و همه‌روزی خود را روشن‌تر و با وضوحی بیش‌تر درمی‌یافتند. دیوارهای گرد و خاک‌گرفته و دودزده‌ی اتاق کوچکش٬ با آن رنگ سبز چرکینشان٬ و کمد چوب آکاژویش و صندلی‌ها٬ که رنگشان با رنگ کمد جور بود٬ و میز٬ که سرخ‌رنگ شده بود٬ و کاناپه‌ی ترکی٬ با آن روکش مشمع سرخ‌رنگ و گل‌های سبز ملوسش٬ و سرانجام لباس‌هایش که شب پیش با شتاب کنده و قلنبه روی کاناپه انداخته بود٬ همه انگاری با نگاهی آشنا تماشایش می‌کردند.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 درباره خدا، پوچی و اخلاق

درباره خدا، پوچی و اخلاق

موضوع کتاب برادران کارامازوف بخش قابل توجهی از مشکلات انسان مدرن را در تجربی‌ترین و عینی‌ترین شکل آن مطرح می‌کند؛ تصویری تمام و کمال از انسان‌هایی که درگیر عمیق‌ترین رنج‌ها و شدید‌ترین تردید‌‌ها هستند. علاوه بر این موارد، برادران کارامازوف کتابی درباره نهیلیسم روسی است؛ پوچی یکی از دورن مایه‌های اصلی این کتاب است که در قالب جملات قصار و یا کنش شخصیت‌ها به تصویر کشیده شده است. بیشتر بخوان
 قدم کوچکِ نویسنده‌ی بزرگ: بیچارگان

قدم کوچکِ نویسنده‌ی بزرگ: بیچارگان

داستان درحقیقت در یک دایره چنین گردشی دارد: از نامه‌نگاری‌های ساده و گزارش روزمره شروع می‌شود و همزمان با اوج گرفتن عواطف با مشکلات اغلب مادی و بعضاً معاشرتی به اوج می‌رسد و با کاهش این مشکلات و البته ازدواج دختر و سفر اجباریِ او به نقطه اولیه باز می‌گردد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم فیودور داستایفسکی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سروش حبیبی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..