لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هابیت: یا آنجا و بازگشت دوباره

نویسنده:
جی. آر. آر. تالکین

اما هابیت یعنی چه؟ هابیت ها مردم کوچکی اند. کوچکتر از دورف‌ها و عاشق صلح و آرامش و زمین‌های کشاورزی خوب هستند. از ماشین بدشان می آید، اما ابزار را ماهرانه به کار می برند. چالاک اند، اما دوست ندارند عجله کنند، چشم و گوششان تیز است. خیلی زود چاق می شوند. لباس هایی به رنگ روشن می پوشند، اما خیلی کم کفش پا می کنند. خندیدن و خوردن (شش وعده در روز) و نوشیدن را دوست دارند. از مهمانی خوششان می آید و همین طور از دادن و گرفتن هدیه. در سرزمینی زندگی می کنند که به آن شایر می گویند. «هابیت» داستان این موجودات دلچسب است؛ داستاني في نفسه کامل، اما پر از نشانه هایی که خبر از اتفاقات شوم آینده می دهد. این کتاب روایت بیلبو بگینز. همان هابیت سفر کرده و سرگردانی است که حلقه یگانه قدرت را پیدا کرد (بعضی می گویند دزدید) و با خودش به شایر آورد. به این ترتیب کتاب آغازی است کاملاً ضروری برای داستان عظیم جنگ حلقه‌ها که تالکین آن را در حماسه فانتزی سه جلدی اش یعنی «ارباب حلقه ها» کامل می کند.
پشت جلد

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 افسانه‌ی هابیت‌ها

افسانه‌ی هابیت‌ها

چند قوم افسانه‌ای گرفتار حوادثی شیطانی شده‌اند. آن‌ها برای حل این حوادث راهی کوه اربور می‌شوند و اتفاقات عجیبی در کمین آن‌هاست. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات روزنه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جی. آر. آر. تالکین
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی رضا علیزاده
مشاهده همه arrow iconSome text some message..