× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نجات گربه (آموزش فیلمنامه نویسی)

نویسنده:
بلیک اسنایدر

از آنجایی که این کتاب دنیای فیلمنامه‌نویسی را در ابتدا از سویة صنعتی آن می‌کاود، آن را «انقلابی» و خواندنش را ضروری می‌دانم. با این حال «گربه را نجات بده» هر دو جنبه فیلمنامه‌نویسی، یعنی هم بخش صنعتی و هم بخش هنری آن را در نظر می‌گیرد، زیرا رسیدن به موفقیت در این صنعت نیازمند دست‌یابی به تعادلی مابین هنر و تجارت است و این کتاب دقیقاً به این نکته رسیده است.

درست به مانند مجموعة گران‌بهای فیلمنامه‌های کلاسیکم، «گربه را نجات بده» کتابی‌ست که باید در دسترس نگه دارم، در کنار کتاب سید فیلد. و هر زمان که نیازی به یادآوريِ کوتاهی بر ساختار و راه و کار فیلمنامه‌نویسی تجاری داشتم با علاقه بار دیگر به سراغش بروم.

در نهایت این را هم اضافه کنم که پس از خواندن ده‌ها کتاب راهنما در این باب، این نخستین کتاب در مورد فیلمنامه‌نویسی و صنعت آن است که از همکارانم در دانشگاه کالیفرنیا خواسته‌ام آن را مطالعه‌ای الزامی به حساب آورند. در واقع از نظر من هر کسی که تمایلی به مشارکت در این حرفه دارد باید «گربه را نجات بده» را بخواند.

پیش گفتاری از شیلاهاناهان تیلور

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بارون درخت نشین

بارون درخت نشین

درخت‌های زیتون، با شاخه‌های درهم‌بافته و پیچ‌درپیچ‌شان، کار رفتن از درختی به درخت دیگر را برای کوزیمو آسان می‌کردند؛ این‌ها درخت‌های مهمان‌نوازی هستند و به‌رغم پوست زبرشان، برای کسانی که می‌خواهند روی آن‌ها بمانند یا از آنها بگذرند کاملا مناسب‌اند. در عوض، شاخه‌هاشان چندان کلفت نیست و نمی‌شود روی آن‌ها به گشت‌وگذار پرداخت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ناهید
مشاهده همه arrow iconSome text some message..