لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مکبث | نشر چشمه

نویسنده:
ویلیام شکسپیر

مكبت موجزترین، شاعرانه‌ترین، وزین‌ترین و یکی از بهترین تراژدی‌های شکسپیر است و به نظر برخی منتقدان بهترین اثر او. و اگر شکسپیر را بزرگ‌ترین نمایشنامه‌نویس جهان بدانیم، مکبث در رتبه‌های نخست نمایشنامه‌های جهان قرار می‌گیرد. با این حال، همین اندازه گفتن درباره‌ی مکبث در این مقدمه کافی به نظر می‌رسد، چه، اگر بخواهیم وارد شرح و بررسی نمایشنامه شویم، نخواهیم توانست در مقدمه‌ای که اصولاً باید کوتاه‌تر از خود متن باشد، حق مطلب را ادا کنیم.

مقدمه‌ی مترجم

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

علیرضا ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
دید روانشناختی شکسپیر در این اثر،به خصوص با لحاظ کردن زمانه نگارش آن،بسیار قابل تحسین است که این موضوع توسط تعدادی از متخصصین تایید نیز شده است.شبیه سازی خالات درونی شخصیت ها در این اثر،مانند طمع،حرص،حسادت،عذاب وجدان و پوچی به زیبایی انجام شده است.

مقالات پیشنهادی

 تراژدی حاصل از شک

تراژدی حاصل از شک

اتللو یا اتلو تراژدی عاشقانه‌ای‌ است که تلخی آن ناشی از یک سوء‌تفاهم است. این نمایشنامه در سال ۱۶۰۴ و بر اساس داستان کاپیتان مغربی از سینسیو، نویسنده‌ی ایتالیایی، نوشته شده است.اتللو اثری در پنج پرده است. غالباً نمایشنامه‌های کلاسیک در پنج پرده نوشته می‌شدند و نمایشنامه‌ نویسان این نکته را اغلب رعایت می‌کردند. از دیگر موضوعاتی که در این نمایشنامه به آن‌ پرداخته شده است، می‌توان به تبعیض نژادی، حسادت و جاه‌طلبی اشاره کرد.  بیشتر بخوان
 تراژدی جنایت و جنون

تراژدی جنایت و جنون

مکبث نمایشنامه‌ای است تراژیک به تحریر شکسپیر که داستان جنونی باشکوه را روایت می‌کند؛ جنونی برآمده از جنایاتی فجیع و ناگوار. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ویلیام شکسپیر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..