لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجوس

نویسنده:
جان فاولز

«ناگهان دویست متر جلو تر دختر رو دیدم که داشت کنار رودخانه بین درخت ها راه می رفت.تو یه دستش یه سطل بود که روش پارچه کشیده شده بود و تو دست دیگش یه حلب شیر. پشت درخت موندم و راه رفتنش رو نگاه کردم. با تعجب دیدم که کنار رودخانه حرکتش رو ادامه داد و وارد دماغه ی ممنوعه شد. با دوربین دنبالش کردم تا این که از دیدرسم خارج شد. 

نایگارد دوست نداشت تو یه اتاق هم من باشم و هم اقوامش. سکوت از سر نارضایتی‌شون آزرده‌ش می‌کرد. برای همین وقتی می‌رفتم به «اتاق خوابم» توی انبار با من می‌اومد که حرف بزنه و پیپ بکشه. همون شب به‌ش گفتم که برادرزاده‌ش رو دیده‌م که ظاهرا غذا و نوشیدنی می‌برده اون‌جا. پرسیدم کی اون‌جا زندگی می‌کنه. سعی نکرد واقعیت رو مخفی کنه. حقیقت این بود: برادرش اون‌جا زندگی می‌کرد. و برادرش دیوانه بود.»

صفحه 366

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 فراز و فرود جان فاولز بودن

فراز و فرود جان فاولز بودن

کدام نویسنده درباره نوشته‎­­‌اش اینگونه توضیح می‌­دهد که این کتاب، رمانی است در مورد بزرگسالی که نویسنده آن یک بزرگسال عقب‌مانده است؟ آیا همین توصیف برای برگزیده شدن اثری به نام «مجوس» در جهان کافی نیست؟ بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جان فاولز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی پیمان خاكسار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..