× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زبان بدن (كتاب های دامیز)

نویسنده:
الیزابت كونكه

پژوهش‌های بسیار زیادی درباره‌ی زبان بدن به عنوان موضوعی نسبتاً جدید در مطالعه‌ی رفتار تکاملی و اجتماعی، انجام شـده اسـت. درباره‌ی تأثیر هر یک از عناصر فرهنگ، جنسیت و تفاوت‌های مذهبی بر زبان و حرکات بدن می‌توان یک کتاب نوشـت، اما من این کتاب را براسـاس فرهنگ غربی و انگلیسی زبانان نوشـته‌ام و البته در بافت ارتباطات میان فرهنگی، می‌توان مطالب بسیار زیاد دیگری نیز درباره‌ی زبان بدن نوشت. به هرحال، در خصوص آنچه نگاشته‌ام بسیار انتخابی، عمل کرده و بر کاربرد زبان بدن در زمینه‌ی بهبود ارتباطات غیرکلامی شـما خوانندهی عزیز، در روابط کاری و شخصیتان تمرکز کرده‌ام.

این کتاب به توضیح راه‌های شناسایی و تشخیص حرکات بدنی، رفتارها و حالات چهره‌ای که پیام‌های کلامی و غیرکلامـی را منتقل و تأیید می‌کنند، پرداخته‌ام. از راه ارتقای سـطح توانایی تعبیرتان از زبان بدن، فهم و درکتان از چگونگی انتقال پیام‌ها و شناسایی چگونگی آشکارسازی خلق و نگرشتان در حرکات بدنی و حالت چهره تان، به موقعیت برتری در روابط میان فردی دست خواهید یافت.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پارچه فروش عاشق

پارچه فروش عاشق

پیش از اختراع موبایل در آداب‌ دلبری هر روز که بیدار می‌شدم به آینه نگاه می‌کردم، زل می‌زدم به ابروی چاچی می‌گفتم: من شهید تیغ ابروی تواَم / خاکم و آسوده‌ی روی تواَم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مریم هدایتی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..