لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای سفارش‌های بالغ بر تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال برای بسته‌های کمتر از 600 گرم، ۱۵۰۰۰ تومان و برای بسته‌های بالای ۶۰۰ گرم، ۲۳۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
  • باتوجه به تعطیلات رسمی، سفارش‌هایی که از 12 اردیبهشت ماه ثبت می‌شوند، 17 اردیبهشت ماه 1401 تحویل پست خواهند شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زبان بدن (كتاب های دامیز)

نویسنده:
الیزابت كونكه

پژوهش‌های بسیار زیادی درباره‌ی زبان بدن به عنوان موضوعی نسبتاً جدید در مطالعه‌ی رفتار تکاملی و اجتماعی، انجام شـده اسـت. درباره‌ی تأثیر هر یک از عناصر فرهنگ، جنسیت و تفاوت‌های مذهبی بر زبان و حرکات بدن می‌توان یک کتاب نوشـت، اما من این کتاب را براسـاس فرهنگ غربی و انگلیسی زبانان نوشـته‌ام و البته در بافت ارتباطات میان فرهنگی، می‌توان مطالب بسیار زیاد دیگری نیز درباره‌ی زبان بدن نوشت. به هرحال، در خصوص آنچه نگاشته‌ام بسیار انتخابی، عمل کرده و بر کاربرد زبان بدن در زمینه‌ی بهبود ارتباطات غیرکلامی شـما خوانندهی عزیز، در روابط کاری و شخصیتان تمرکز کرده‌ام.

این کتاب به توضیح راه‌های شناسایی و تشخیص حرکات بدنی، رفتارها و حالات چهره‌ای که پیام‌های کلامی و غیرکلامـی را منتقل و تأیید می‌کنند، پرداخته‌ام. از راه ارتقای سـطح توانایی تعبیرتان از زبان بدن، فهم و درکتان از چگونگی انتقال پیام‌ها و شناسایی چگونگی آشکارسازی خلق و نگرشتان در حرکات بدنی و حالت چهره تان، به موقعیت برتری در روابط میان فردی دست خواهید یافت.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زمین بر پشت لاک پشت‌ها

زمین بر پشت لاک پشت‌ها

شاید با خودتون فکر کرده باشید که حل کردن یه معما باعث می‌شه اون موضوع براتون تموم شه و باعث می‌شه آسایش خاطر پیدا کنید، اما هیچ‌وقت این‌طوری نیست. حقیقت همیشه ناامیدکننده‌ست. تو گالری که داشتیم می‌چرخیدیم و دنبال مایکل می‌گشتیم، احساس نکردم به عروسک ماتریوشکای توپُر رسیدم. واقعاً هیچی درست نشده بود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مریم هدایتی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر