> خرید کتاب شعرای بزرگ معاصر ژاپن|فروشگاه کتاب آوانگارد
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شعرای بزرگ معاصر ژاپن

نویسنده:
ناهوکو تاوارتانی

«اصلی‌ترین علت بیماری روانی او (چی‌اِکو) را می‌شود در کشمکش میان زندگی هنرمندانه‌اش با زندگی زناشوئی با من که متکی بر عشق پاک به من بود جُست. 

«من بیش از آنچه که مردم فکر می‌کردند بی‌پول بودم. فقط یک بار، آن هم قبل از زلزلة بزرگ توکيو كلفتی استخدام کردم. غیر از آن مدت در زندگی من فقط زنم بود. او هم مانند من هنرمند هنرهای تجسمی بود و به این خاطر چگونگی گذراندن اوقات مسئلة مهم و مشکلی بود. وقتی ما غرق کارهای تک‌تک‌مان می‌شدیم، در طول بیست و چهار ساعت نه فرصت غذا خوردن داشتیم، نه می‌توانستیم به کارهای ضروری مانند نظافت و خرید بپردازیم و در نهایت تمام زندگی روزمره‌مان مختل می‌شد. روزها این چنین می‌گذشت و بالاخره به همسرم که زن بود کارهای خانه مُحول می‌گردید و وقت فراگیری و فعالیت نقاشی او کمتر و کمتر می‌شد. اگر کار او کاری مثل سرودن شعر بود، می‌توانست تا حدی آن را در ذهن توسعه بدهد و در وقت بسیار تنگ نیز پیشرفتی داشته باشد، اما هنر تجسمی صددرصد وقت معین می‌طلبد و بدون وقت ثابت هیچ کاری نمی‌شود کرد.»

صفحه ۲۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات توس
مشاهده همه arrow iconSome text some message..