لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شعرای بزرگ معاصر ژاپن

نویسنده:
ناهوکو تاوارتانی

«اصلی‌ترین علت بیماری روانی او (چی‌اِکو) را می‌شود در کشمکش میان زندگی هنرمندانه‌اش با زندگی زناشوئی با من که متکی بر عشق پاک به من بود جُست. 

«من بیش از آنچه که مردم فکر می‌کردند بی‌پول بودم. فقط یک بار، آن هم قبل از زلزلة بزرگ توکيو كلفتی استخدام کردم. غیر از آن مدت در زندگی من فقط زنم بود. او هم مانند من هنرمند هنرهای تجسمی بود و به این خاطر چگونگی گذراندن اوقات مسئلة مهم و مشکلی بود. وقتی ما غرق کارهای تک‌تک‌مان می‌شدیم، در طول بیست و چهار ساعت نه فرصت غذا خوردن داشتیم، نه می‌توانستیم به کارهای ضروری مانند نظافت و خرید بپردازیم و در نهایت تمام زندگی روزمره‌مان مختل می‌شد. روزها این چنین می‌گذشت و بالاخره به همسرم که زن بود کارهای خانه مُحول می‌گردید و وقت فراگیری و فعالیت نقاشی او کمتر و کمتر می‌شد. اگر کار او کاری مثل سرودن شعر بود، می‌توانست تا حدی آن را در ذهن توسعه بدهد و در وقت بسیار تنگ نیز پیشرفتی داشته باشد، اما هنر تجسمی صددرصد وقت معین می‌طلبد و بدون وقت ثابت هیچ کاری نمی‌شود کرد.»

صفحه ۲۵

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت در مکان سکونت در زبان

هجرت در مکان سکونت در زبان

جومپا لاهیری در لندن به دنیا آمد و سه ساله بود که خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کردند. مادر جومپا اما پس از دوبار مهاجرت، حاضر به پذیرفتن فرهنگ ینگۀ دنیا نبود. با سرسختی در برابر کنار گذاشتن ساری، تغییر عادات غذایی و رفتاری مقاومت می‌کرد، برای مادر او، آمریکایی‌شدن و حتی شبیه آمریکایی‌ها شدن شکستی تمام عیار بود. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات توس
مشاهده همه arrow iconSome text some message..