لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سگ سفید

نویسنده:
رومن گاری

«نوح» یا همان جک کرترز، یکی از آدم‌هایی است که می‌شود با صفت «آرام» وصف‌شان کرد. آرامشی به طعنه آمیخته، کـه از قدرت درونی‌شان حکایت می‌کند و به قدری به این قدرت خود اطمینان دارند که نیازی به ظاهر ساختن خشونت آن حس نمی‌کنند. همان بی‌حرکتی عجیب پیگیر این اندام جسیم و جمع و جور است که از خشونتی مهارشده حکایت می‌کند، از یک جور خودداری سنجیده‌ی تن. اما این فکر کسی است که خود عادت کرده است که جانور درون خود را به شدت مهار کند. حال آنکه من سپر انداخته و قبول كرده‌ام که مثل بسیاری از رانندگان وقتی پشت فرمان اتومبیل، یعنی وسیله‌ى ابراز قدرت خود، می‌نشینند قادر نیستم جانور مهار پاره کنی را که همه جا در سینه همراه دارم رام کنم و به راه تمدن آورم. به هر حال در هالیوود همه جک را با وجود سردی و بددماغی‌اش دوست دارند، زیرا او آدمی است که می‌فهمد وقتی قناریتان را به او می‌سپارید این مرغک برای شما با قناری‌های دیگر فرق دارد و اگر شخصی بوآی خفه کنش را نزد او به پانسیون می‌گذارد و با التماس از او می‌خواهد که از او مواظبت مخصوص کند خود را راضی کرده است که از موجود محبوبی دور شود. چون بعضی هستند که این مار را به راستی دوست دارند، زیرا شاید بوآ را حیوانی می‌یابند که کمتر از دیگر حیوانات به خودشان شبیه است.

«که گفتید معالجه‌اش کنم؟ »

جک مرا با نگاه سرد آن چشمان آبی‌اش برانداز می‌کند.

«چه چیزش را معالجه کنم؟ »

«این سگ به عمد تربیت شده که به سیاه پوست‌ها حمله کند، قسم می‌خورم، اینکه می‌گویم خیال نیست. اطمینان دارم! هربار که سیاهی از نزدیکی خانه عبور می‌کند حیوان هار می‌شود، اما با سفیدها هیچ! دم می‌جنباند و دست می‌دهد.»

صفحه ۲۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 لمیدگی حالت طبیعی ایشان بود

لمیدگی حالت طبیعی ایشان بود

داستان تنبل‌ترین شخصیت تاریخ ادبیات؛ ایلیا ایلیچ آبلوموف. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم رومن گاری
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سروش حبیبی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..