لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سکه سازان

نویسنده:
آندره ژید

اگر امروز از من بپرسند چه فضیلتی زیباتر از همه است، من بی‌تردید جواب می‌دهم: درستکاری... دلم می‌خواست در طول زندگی‌ام، در برابر کمترین زخم‌های، صدایی صاف و درست و اصیل به گوش برسانم. تقریبا همه‌ی کسانی که من شناخته‌ام صدای سکه‌ی قلب می‌دهند... در جست وجوی آن نباشیم که بیش از ارزش خود جلوه کنیم... ما می‌خواهیم فریب دهیم. آن قدر به ظاهر می‌پردازیم که سرانجام دیگر نمی‌دانیم که هستیم.

هریک از دو موجودی که یکدیگر را دوست می‌دارند، بی‌دلخواه و ندانسته، خود را به جامه‌ی دلخواه دیگری می‌آراید و می‌کوشد شبیه آن بتی باشد که در دل دیگری به تماشایش پرداخته... کسی که به راستی عاشق می‌شود از یکرنگی و صمیمیت چشم می‌پوشد.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 مهاجرت، کنده‌شدن از جا، جا کَن شدگی

مهاجرت، کنده‌شدن از جا، جا کَن شدگی

بر این پهنۀ خاک چیزی هست که به رغم ما ادامه می‌دهد، نفس بودن به راستی موکول به بودن ما نیست، و این خوب است، خوب است که جلوه‌های بودن را به غم و شادی ما نبسته‌اند، خوب است که غم ما، با استناد به قول شاعر «اگر غم را چو آتش دود بودی» دودی ندارد، تا جهان جاودانه تاریک بماند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آندره ژید
مشاهده همه arrow iconSome text some message..