لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زنان فوق العاده

نویسنده:
باربارا پیم

بی‌تردید از بدشانسی بود که وقتی تلگراف رسید هلنا نی‌پیر بیرون بود. احساس می‌کردم زن‌ها باید منتظر بمانند تا شوهران‌شان از جنگ برگردند، گو اینکه شاید احساسی نامعقول بود، آن هم وقتی که با هواپیما می‌شد ظرف چند ساعت شوهری را از ایتالیا به انگلستان منتقل کرد. صدای زنگ در آپارتمان او و بعد آپارتمان خودم را شنیدم و وقتی در را باز کردم و مأمور تلگراف را دیدم که با تلگرافی در دست پشت در ایستاده بلافاصله، انگار از روی غریزه، فهمیدم چه خبری آورده. تنها مسئله این بود که او کی از راه می‌رسد. ظاهراً همان روز عصر می‌رسید و من حدود ساعت شش صدای خانم نی‌پیر را شنیده بودم که داشت می‌رفت بیرون. احتمالا جایی به ملاقات اورارد بـون رفته بود. آیا باید سعی می‌کردم بفهمم کجاست و بهش خبر می‌دادم؟ احساس می‌کردم باید - سعی خودم را بکنم، شروع کردم به گشتن در دفتر راهنمای تلفن تا ببینم می‌توانم شماره اورارد بون را پیدا کنم.

صفحه ۵۵

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ماشین تحریر عجیب

ماشین تحریر عجیب

به‌دنبال خرید یک ماشین تحریر قدیمی نبود. نه به چیزی نیاز داشت و نه مایملک بیشتری می‌خواست – نو، کارکرده، آنتیک – هیچ نمی‌خواست. عهد کرده بود برای پشت‌سر گذاشتن ناکامی‌های اخیرش، شیوه زندگی صرفه‌جو و بی‌تجملی را پیش بگیرد؛ در کمال کمینه‌گرایی، طوری که تمام زندگی‌اش در اتومبیلش جا شود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات بیدگل
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مزدک بلوری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..