لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

راهنوردی با نیچه (بشو هر آنچه که هستی)

نویسنده:
جان کاگ

آرزومندم همة انسان‌هایی که برایشان ذره‌ای اهمیت قائلم به رنج، پریشانی، ناخوشی، بدرفتاری، و هتک حرمت دچار شوند. آرزو دارم که با استهزای کامل خویش، عذاب عدم اطمینان به خویش، و فلاکت شکست بیگانه نمانند: دلم به خاطر ایشان به رحم نمی‌آید، زیرا که برایشان یگانه چیزی را آرزومندم که ارزش احتمالی فرد را مشخص می‌کند: این‌که فرد را یارای تاب آوردن باشد. 

فردریش نیچه، اراده به قدرت، ۱۸۸۸


نیچه استراحتگاه تابستانی‌اش را در زیلس-ماریا برای آخرین بار در بیست سپتامبر ۱۸۸۸ ترک گفت. او داشت به سمت تورین می‌رفت. خلق و خویش بهتر شده و بازدهی فکری‌اش به اوج خود رسیده بود. حالات غريب نیچه توجه همسایگان و دوستانش را در این شهر ایتالیایی جلب کرد، و همین باعث شد تا جوش و خروش وی - حالتی که میل ندارم نام جنون بر آن بنهم - بیشتر به چشم بیاید. چنانچه نیچه در زیلس-ماريا تنها بود شک ندارم که این باران‌های آفتابی روانی ماه‌ها، و شاید سال‌ها بدون کوچک‌ترین جلب توجه از سر گذرانده می‌شد. ولی به هر حا در تورین همراهانی داشت که نمی‌توانستند به راحتی تغييرات شخصیت او را در این دوران درک کنند.

صفحه ۱۸۳

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بفرمایید نقاشی

بفرمایید نقاشی

رستوران نقاشی به دلیل اصالت، تنوع داستان و تنوع موقعیت، بسیار سرگرم کننده است. زمان اتفاقات رخ داده در این مجموعه اواخر جنگ جهانی است و روایت‌ جالبی را درباره نگرانی‌ها و الگوهای فکری آن زمان ارائه می‌دهد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات همان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جان کاگ
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مریم خراسانی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..