لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

داستان غم انگیز و باور نکردنی ارندیرای ساده دل و مادر بزرگ سنگدلش

نویسنده:
گابریل گارسیا ماركز

تا مدت‌ها خنده به لبانش نیامد. از گذرگاه‌های پیچ در پیچ سرخپوستان فرار می‌کردیم. و هر چه بیشتر خود را پنهان می‌کردیم، بیش تر خبر می‌شدیم که دریانوردان به بهانه نابود کردن کردن تب زرد به کشور حمله ور شده‌اند و هر فروشنده دوره گردی را که سر راه می‌بیند، سر می‌برند، مردمان بومی را به خاطر احتیاط، چینی ها را هم به خاطر بی‌احتیاطی، سیاهپوستان را از روی عادت و هندی‌ها را به خاطر سحر کردن مارها. و بعد هم همه چیز را نابود کردند، برای اینکه به آنها آموخته بودند که اهالی جزایر کاراییب برای فریفتن خارجی‌ها یاد گرفته‌اند تغییر ماهیت بدهند. من نمی‌فهمیدم سرچشمه این همه خشم کجاست. نمی‌دانستم چرا اینقدر می ترسیم تا اینکه عاقبت از بادهای ابدی شهر لاگو آخیرا ، جان سالم به در بردیم و تازه آنجا، او جرئت کرد به من اعتراف کند که پادزهرش چیزی جز شربت ریواس و روغن تربانتین نبوده است، و او نیم رئال به یکی از دوستانش رشوه داده بود تا آن افعی بدون زهر را برایش بیاورد.

صفحه ۶۳

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 و عشق...؛ جست‌وجویی مبهم

و عشق...؛ جست‌وجویی مبهم

کتاب عشق سال‌های وبا یا عشق در زمان وبا نوشته‌ی گابریل گارسیا مارکز در سال 1985 میلادی منتشر شد و تنها ظرف چند سال با انتشار ترجمه‌ی انگلیسی، حوزه‌ی خوانندگان خود را در سراسر جهان به‌طرزی چشمگیر گسترش داد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گابریل گارسیا ماركز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی بهمن فرزانه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..