× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جایی دیگر

نویسنده: گلی ترقی

نامه‌ی سوم از خود امینه بود، به انگلیسی، انگلیسی سلیس درست. داده بود برایش نوشته بودند. اما حرف‌های خودش بود، شیرین و ساده و خودمانی. نگاه خواب‌آلود و صدای مخملی‌اش (وقتی زیر درخت‌ها آواز می‌خواند) و عطر نارگیلی موهایش، از درز جمله‌های بیرون می‌زد. بدن گرمش پیش چشمانم آمد و دلم تنگ آفتاب تهران شد. خر شدم.

می‌دانستم که آقاراجا خیال سودجویی دارد و امینه وسیله پول درآوردن اوست. حقوقی کم پیشنهاد کردم. آقاراجا چانه زد. سه صفحه درباره‌ی محسنات امینه نوشت: آشپزی- خیاطی- خانه‌داری- قالی‌بافی- ریسندگی و این‌که از هر انگشت امینه هنرهای گوناگون می‌بارد و هزار حرف دیگر. چاخان پشت چاخان. امینه را می‌شناختم  و یادم بود که تنبل و هیچ‌‌کاره است. تنها حُسن امینه در ساده‌دلی و مهربانیش بود، در زیبایی و خنده‌های شیرنش. می‌دانستم که خوش‌اخلاق است و آزاری به بچه‌ها نخواهد رساند. منتها، باید تکلیفم را با مستر راجا از ابتدای کار روشن می‌کردم. طرف کلک بود و اهل دَبه. با خودم گفتم که برایِ امینه حساب بانکی باز می‌کنم و اجازه نمی‌دهم یک فرانک یا یک دلار از پول‌هایش را برای مستر راجا بفرستد. 


قیمت: 38,500 تومان
پاکت خرید
جایی دیگر
جایی دیگر

مقالات پیشنهادی

 مرغ و خروس ریقو در جنگ ایران و عراق

مرغ و خروس ریقو در جنگ ایران و عراق

مجموعه داستان شاخ روایتی‌ شیرین و خواندنی از جنگ ارائه می‌دهد. روایتی متفاوت که نه از شهیدی قبل از شهادت و نه از جانبازی پس از جنگ نمی‌گوید.  بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 رکسانا

رکسانا

38,000 تومان
 قدرت فكر 2

قدرت فكر 2

25,000 تومان
 شیرین

شیرین

36,900 تومانSome text some message..